Wpis z mikrobloga

Da się jakoś ściągnąć mapy, by działały offline w tej aplikacji od google? Wyjeżdżam do UK i poszukuję map i nawigacji na androida, żeby działało mi bez łączenia się z internetami (tylko używając GPS).

#kiciochpyta #kasikszuka #android
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parsiuk: No właśnie to ściągnęłam kilka tygodni temu. Czyli wystarczy pobrać mapy i będzie działało? Rozważałam jeszcze opcję kupna programu AutoMapa, bo był chyba za 9 zł na tydzień.
  • Odpowiedz
@kasik913: Tak, możesz wybrać gdzie chcesz zapisać. Routing offline działa - sprawdzałem w Polsce, Hiszpani i Irlandi. Trzeba się trochę popieprzyć z opcjami, ale jak ustawisz raz to bajka.

Z mapami google w trybie offline sobie nawet nie żartujcie: to taki feature widmo. Niby działa, niby można odklikać, jako ciekawostka żeby pokazać znajomym to się nadaje. Ale jak chcesz gdzieś jechać i na tym polegać to nie polecam. Albo nie
  • Odpowiedz
@kasik913: map do Endo nie potrzeba, ja bez problemu korzystam z endomondo a nie mam neta. Pakiet może zabierać co innego, np aktualizowanie trasy do internetu. Chyba nie da się tego wyłączyć, więc zostaje wyłączać na ten czas net przez sieć komórkową.
  • Odpowiedz