Wpis z mikrobloga

Boniek może ma #!$%@? decyzje co do trenerów, ale #!$%@? nie kradnie tam w PZPN i nie robi lodów jak #!$%@? Lato i jego koledzy.


@iAmTS: Dasz se rękę uciąć za to? Aktualnie nic nie wycieka. Ciekawe co będzie za kadencji nowego prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa przecież nowym będzie Koźmińskim a to prawa ręka Bońka chociaż ja bym chciał Lesnego bo jednak bądź co bądź rządził największym Polskim klubem
  • Odpowiedz
Dla tych, którzy chwalą Bońka. Pzpn to nie tylko repra. Spójrzcie gdzie jest nasza piłka klubowa. Rozliczyć go należy za wszystko, a nie tylko za Jurka Brzęczka, wuefistę.
  • Odpowiedz
Nikt nie jest gorszy od Laty starego oszusta xD


@iAmTS: Łysy stary oszust przynajmniej umiał zatrudnić dobrego trenera, który zawszedł najdalej jak mógł z miernotami jakimi dysponował.
  • Odpowiedz
@nightrain: Dokładnie kolego. Pamiętam jak dziś mecze w latach 90-tych w rodzinnym Mielcu gdy na meczach kibice śpiewali o ,,#!$%@? z Katowic " a ja jako kilkulatek pytałem ojca kim jest pan Marian.
W obecnych czasach nie ma co narzekać, aczkolwiek na ręce patrzeć należy. Kolesiostwo jest ciągle ale nie na taką skalę
  • Odpowiedz