Wpis z mikrobloga

@wscieklybyk: Nie no bez przesady, byli gorsi, co nie znaczy, że Rudy jest baz wad i nie znalazłby się ktoś lepszy. Z tym marnowaniem reprezentacji to też bym nie przesadzał - za Nawałki moim zdaniem graliśmy na miarę naszych możliwości a nawet lepiej. W ogóle Nawałka wbrew obiegowej opinii w głównej mierze opartej na katastrofalnym mundialu był świetnym trenerem kadry i żałowałem, że odszedł. Ci co mówią, że powinniśmy przywozić
  • Odpowiedz
ale #!$%@? nie kradnie tam w PZPN i nie robi lodów jak #!$%@? Lato i jego koledzy.

@iAmTS: O widzę, że nie pamiętamy potyczki PZPN vs Watchdog Polska i o tym jak ukrywano na co idą publiczne pieniądze dla PZPNu.

boniek zrobił dużo dla polskiej piłki, mógł więcej ale to i tak robota wykonana poprawnie, a nie na #!$%@?

@JustKebab: Na przykład co?
  • Odpowiedz
@tomojedrugiekonto: Ogarnięcie finansów związku. Anulowanie budowy nowej siedziby związku. Znaczna poprawa PRu i projekt Łączy nas Piłka. Otwarcie Szkoły Trenerów (akurat do przyznawania miejsc na kursach i cen można się przyczepić i to mocno ale ogólnie bardzo dobra inicjatywa) Inwestowanie w szkolenia: PSJ, obozy sportowe lamo/zamo/wamo/jamo itp. Reforma CLJtek. Program certyfikacji szkółek. Wprowadzenie przepisu o młodzieżowcu (są na ten temat różne zdania ale dla mnie jest to pozytywny przepis). Pokrycie
  • Odpowiedz
@iAmTS: Panie o czym ta dyskusja xD Obaj powinni wisieć za jaja za to co zrobili xD mamy bazy szkoleniowe, młodzież a piłka stoi w miejscu. Jeden kradł i drugi robi to samo nie idzie wskazać gorszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chociaż wybór wuja to już była przesada...
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: "marnowanie kadry" +1oj TAK BYCZQ #!$%@? nikt mi nie powie że w historii kadry nie było lepszej ekipy która by się tak sprzedawała medialnie.. Lewy nr1 napastnik świata to on sam pewnie generuje taką kabone za gadżety/koszulki że powinno lajtowo nas stać na dobrego trenera za 1.5/2mln euro rocznie a nie jakiegoś wysrywa za 200tys euro co rzuca piłke i próbujcie.. #!$%@? że rudy sam może wybrać sobie trenera
  • Odpowiedz