Wpis z mikrobloga

@Profesortrapu: Kubańczyk, Tyburscy, Tańcula, Kasjo, Malczyński, Hassan i Wiewiór - każdy z nich robi Szeligę z łatwością - oceniając oczywiście go przez pryzmat walki z bratem Pudziana. Jedyne co tam pokazał to totalny brak techniki i tlenu, po 30 sekundach i 4 cepach chłop był odcięty i walczył na autopilocie. Ciosy to były machnięcia rękami, zero pracy bioder o pracy na nogach nie wspomnę. Mimo, że jest cięższy jego jedyną szansą
  • Odpowiedz
Nie no byczku, takiego wiewiòra czy Hassana robi Szeliga po prostu masą. Kasjusza mógłby też w MMA obalić i ubić w parterze. Co do reszty mogę się zgodzić, choć akurat starszy Malczynski nic wielkiego nie pokazał a młodszy jednak jest chyba za chudy. To wciąż tylko kilku gości. Wiec nadal 95% by ubił :> No, jeszcze mógłby mieć problem z Popkiem
  • Odpowiedz
@Profesortrapu: Zobacz jaki Szeliga był wolny w walce z Pudzianowskim, żaden z w/w nie dałby mu się złapać, bo są szybsi, jeżeli już by tak się stało to Szeliga nic nie zrobi w parterze, bo tego parteru nie ma. Wiewiór przy obecnej wadze i umiejętnościach by śmiało poddał go skrętówka. Nie wiem gdzie ty widzisz szanse Szeligi skoro chłop jedyne co pokazał to to, że jest leszczem i każdy kto ma
  • Odpowiedz
@Profesortrapu: Handke nie mógł poddać, bo była większa różnica wagi, Wiewiór był młodszy, mniej doświadczony - tak jak napisałem "Wiewiór przy obecnej wadze i umiejętnościach" więc on akurat by złożył Szeligę w stójce jak i w parterze. Hassan tak samo w stójce robi Szeligę jak chce ze swoją mobilnością i szybkością- Dostałby obrotówkę na szczękę jak Oleh i by go nie było z jego brakiem gardy
  • Odpowiedz