Wpis z mikrobloga

Mirabelki pytanie za 100 punktów.
Chciałabym nauczyć się w końcu ładnie malować, ogarnąć po cholerę są te rozświetlacze, bronzery i inne pierdoły.
Tylko że raczej chciałabym makijaż codzienny i bardzo delikatny, bo jak się pomaluje mocniej to wyglądam jak stara malutka albo jakbym szła na jakąś imprezę. Mimo prawie 28 lat wyglądam na max 23 i jestem blada jak ściana :D
Czy są jakieś ciekawe strony, gdzie mogę się czegoś nauczyć? Albo filmy na yt dla totalnie początkujących? :D
#mirabelkopomusz #kosmetyki #makijaz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: cieszę się oczywiście, natomiast chciałabym do tego dopasować makijaż.
Bo mogłabym rzucić hasło, że chcę się nauczyć malować, ale mocny makijaż mnie nie interesuje więc napisałam dlaczego xD
  • Odpowiedz
@demoniczna_purchawka: Maxineczka ma serię Makijaż od podstaw i odcinek make up no make up. No i często Władek beautyboy robi odcinki z naturalnym makijażem. Jak chcesz to możemy popisać albo nawet się spotkać i Ci pokażę albo pokombinujemy bo sama nie zużyję tych kosmetyków:P Widzisz szkoda że niedawno rozdałam te jasne i teraz mam prawie same ciemne :(

Na dobrą sprawę to fajny delikatny makijaż da się zrobić cieniami w
  • Odpowiedz
@demoniczna_purchawka: bronzeru nie trzeba, teraz jest bardziej trend na glow i róż :) na codzien wystarczy Ci
podkład dobrany pod kolor, polecam mineralny
mała paletka z 4 brązami do oczu - do modelowania oka i podkreślania
Tusz do rzęs
Róż i rozświetlacz - raczej osobno. Róż aplikujemy na policzki, a rozświetlacz na szczyty kości jarzmowych.
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: używam Amilie minerals :D ostatnio oczywiście się pomyliłam i zamiast kryjącego wzięłam rozświetlający i jest fajny, chociaż ostatnio mam trochę trądziku, więc wolałabym ten kryjący.
To z tego, co napisałaś, to tylko rozświetlacza mi brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demoniczna_purchawka: mam tak samo, jak Ty. Tyle, że nadal nie czuję potrzeby umieć się malować xD zresztą nawet jak mam jakiś krem na ryju to się czuję niekomfortowo. I też nie wiem, co jest ładne. W ogóle nie umiem w ładne rzeczy.
  • Odpowiedz