Wpis z mikrobloga

#uplay
Witam, mam pytanie odnośnie platformy Uplay, bo z tego co mi się wydaje, to to jest ta platforma od #ubisoft i jej taki wewnętrzny sklep na wzór Steama na którym można kupić Assasin's Creedy i inne Far Cry'e.
Mam problem z zalogowaniem się na swoje konto Uplay, bo często z tej platformy nie korzystałem i zdarzyło mi się zapomnieć hasło,.. bo ja wiem? Chyba z kilkanaście razy.

Hasło sobie zresetowałem i jestem niemal w 100%tach pewien, że za każdym razem wpisuję je prawidłowe.
Problem polega na tym, że chyba na Uplay jest jakiś limit na ilość wprowadzeń hasła nieprawidłowego, po czym następuje jakaś blokada konta celem zabezpieczenia konta przed nieautoryzowanym dostępem.
Ta blokada z tego co jest opisane jest tymczasowa i powinienem spróbować ponownie zalogować się za jakiś czas.
Moje pytanie polega za tym jaki jest to wymiar czasu, bo trochę mnie przyznam szczerze denerwuje, jak próbowałem się zalogować wczoraj i dzisiaj nadal ten komunikat występuje.

Chciałbym się skontaktować z supportem i tutaj też mam trochę schodków bo wydaje mi się iż jest wymagane najpierw zalogowanie się do swojego konta by opisać problem.
I tutaj też występuje ta tak zwana blokada "czasowa"
Nabrałem sobie chęci by zagrać sobie w jakiegoś Assasyna, ale chyba przy tylu problemach nie wiem czy sobie aby tej platformy nie podarować

Ktoś może orientuje się w jaki sposób można rozwiązać ten problem?
  • 3