Wpis z mikrobloga

  • 7
On 31 Trójmiasto

Zgłoszenie 3857d1b1f53f46ad z dnia 2020-09-05 17:27:21

Imię: On
Wiek: 31
Miejscowość: Trójmiasto

Kim jestem?
Spokojny i umiarkowany introwertyk. Jeżeli mam do czynienia z osobą otwartą i życzliwą szybko odwzajemnię to samo. Na co dzień pozytywny, potrafię się śmiać z siebie i otoczenia, jednocześnie realnie podchodzę do spraw życiowych. Potrafię rozmawiać i dyskutować z ludźmi co uważam za bardzo nie oczywiste w dzisiejszych czasach. Szanuje ludzi i toleruje odmienne poglądy. Generalnie w życiu dobrze sobie radzę, potrafię zadbać o siebie i swoje otoczenie. Jestem typem wolnościowca, nie lubię jak ktoś mi coś rozkazuje i sytuacji w których zostaję w jakiś sposób do czegoś zobowiązany. Wyjątkiem jest związek, dla ładnych oczu dam sobie wejść na głowę. :)

Pracuje w IT jak pewnie większość mirków ;)

Wygląd
Ciemne blond włosy, 182 cm wzrostu. Atletyczna budowa ciała, około 75kg wagi. Modelem nie jestem ale nie zdarzyło mi się żeby jakaś dziewczyna uciekła z mojego powodu :D

Zainteresowania
Moja praca to moja pasja dużo w tym temacie czytam i się rozwijam. Spełniam się w kuchni na tyle, że moi znajomi bardzo lubią jak dla nich gotuję. Kolekcjonuję stare karty, grzebię trochę w elektronice. Od jakiegoś czasu zacząłem ćwiczyć grę na gitarze, słabo mi to jeszcze wychodzi ale się nie poddaję! Z aktywności fizycznych to siłownia, rower, uwielbiam też nocne spacery nad morze. Zdarza mi się pobiegać za piłką czy frisbee. Z takich mniej interesujących rzeczy to gospodarka, polityka, inwestycje... itd

Czego oczekuję?
Miej pozytywne podejście do życia i własne zainteresowania. Nie oczekuję zupełnie tego, że przynajmniej w jednym procencie będą zgodne z moimi. Chętnie popatrzę i nauczę się od ciebie czegoś nowego. Jeżeli jesteś szczupła to masz już dodatkowo 5 punktów na start.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń zaśniemy razem wtuleni w siebie przy włączonym telewizorze ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci - może za jakiś czas? Generalnie kwestia dogadania, jestem otwarty w tym temacie.
Nie palę, nie wstrzykuję, a jak już trzeba pić to piję ułamek tego co inni.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonytrojmiasto #mirekszukamirabelki
  • 4
  • Odpowiedz