Wpis z mikrobloga

Mirki,

Długa historia, ale muszę kupić nowe reflektory do #honda #civic VIII UFO Xenon. Swoje oddałem jeszcze do regeneracji ale nie zakladam żeby się coś udało osiągnąć realnego. Oczywiście reflektory zarówno oryginalne jak i zamienniki są koszmarnie drogie. Używanych się boję bo muszę kupić oba więc już wolę te pieniądze przeboleć i kupic nowe.

No i... :D skoro już mam wywalić te 3k zł na reflektory to stwierdziłem że wydam 4k i kupię jakieś bajeranckie z paskiem ledowym do jazdy dziennej XD są jakieś warte uwagi serwisy które to wykonują, albo sklepy gdzie można kupić legitne lampy z homologacja? Ale jakościowe a nie bazarowe. Jaki to mniej więcej koszt?

A jeżeli jednak zwykle to oryginały czy zamienniki (są droższe)? I jakiej firmy i w jakim sklepie? :)
  • 9
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: a widzisz, zapomniałem CI napisac :) Wyszło calkiem spoczo :) Będe później w garażu do zrobie foty. W zasadzie wyglądają jak nowe lampy. Z tym, że u mnie był problem taki, że lampy były też nadpalone w środku i w środku też były polerowane.

Troche szkoda bo już miałem fajne BI Ledy wypatrzone :D
  • Odpowiedz