Wpis z mikrobloga

#wiara w Boga #wielki ucisk

Moje serce znów się poruszyło, bo ja też miałem podobne doświadczenie z elegancją, a poprzednie życie jest bardzo żywe… Dzięki Bogu! To łaska Boża sprawiła, że przyjąłem zbawienie Boga w dniach ostatecznych. Chociaż przeżywałem próby i udoskonalenia, w swoim rzeczywistym doświadczeniu poczułem Bożą obecność, Boże oświecenie i przewodnictwo oraz Boże leczenie Moje wielkie zbawienie i najszczersza miłość! Na świecie nie ma prawdziwej miłości, tylko miłość Boga jest najbardziej prawdziwa! Najbardziej realne! Chcę kochać Boga i chcę odpłacić się Bożej miłości!

Proszę obejrzeć: Wiara w Boga

Wielki ucisk | „Organizatorzy ICFF: Gdzie jest mój dom – film, jakiego świat potrzebuje”

5 maja 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie cieszącego się uznaniem Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Muzyki Chrześcijańskiej (ICFF), organizowanego w Orlando, na południu Stanów Zjednoczonych. Podczas pięciu festiwalowych dni wyświetlono ponad 700 chrześcijańskich dzieł filmowych z całego świata, a wyprodukowany przez Kościół Boga Wszechmogącego film „Gdzie jest mój dom” został nominowany do nagrody za najlepszy scenariusz.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Więcej: Filmy religijne oparte na faktach
wojciechas - #Wiara w Boga #Wielki ucisk

Moje serce znów się poruszyło, bo ja też ...