Wpis z mikrobloga

#accantus #studioaccantus

Rabini się wypowiedzieli, zobaczyli shitstorm więc się bawią jak niepełnosprytni wyborcy wiadomo jakiej partii oglądając ten wewnętrzny spór jak "Rolnik szuka żony" lub "Gogglebox. Przed telewizorem" - im więcej ktoś wyciągnie brudów na wierzch tym bardziej tą stronę popierają. Brawo. Stary wykop pokazał swoją naturę i nie zawiódł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
Oczywiście, że to tak nie działa. Widzę, że wykopowicze nie bez powodu mają słuszną opinie jako aspołeczni ludzie. xd

Przypomina mi to trochę reakcje Jakubiaka na to że konkursowicz napisał złą opinię nt. współpracy z jego browarem, w odniesieniu do jakości piwa. Nie utrzymanie emocjo na wodzach przez Bartka powoduje teraz, że afera jest 10x większa niż mogłaby być gdyby to zignorował.

  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: Bo brnąc w ten dziecinny spór każda ze stron może dużo stracić i nie warto tego ciągnąć? Co jest do wygrania? Jedna ze stron wygra, ale... za Sylwią będzie się ciągnęła opinia kapryśnej gwiazdeczki drama-queen, Studio Accantus prawdopodobnie przestanie istnieć, a Bartek dostanie łatkę seksisty i chama. Widownia podzielona i zażenowana. Mnóstwo osób już chce sprzedać bilety. Warto?
  • Odpowiedz
@director: ale łatkę seksisty i chama Bartek dostał już po oświadczeniu Sylwii, komentarze o zwracaniu biletów czy cofaniu patronite też wtedy widziałem trochę, więc myślę że w tej kwestii ten film aż tak wiele nie zmienił
  • Odpowiedz