Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie przeglądać twitter Bosaka. Jak na gościa o staroświeckich poglądach na którego głosowano tylko ze względu na gospodarki( ͡° ͜ʖ ͡°) Samego tematu gospodarki od końca wyborów można dopatrzeć się co najwyżej pod mikroskopem elektronowym (wtedy też nie byłoby o niej za dużo). Wszystko co tam jest dotyczy głównie jakichś światopoglądowych pierdół które mogą przeszkadzać chyba tylko wyjątkowo narwanemu prawuskowi-zamordyście. Mamy tam klasyczny płacz o cudzoziemców, transów biorących hormony, jaranie się z Orbanem, coś tam coś tam lewackie ideologie. Strasznie mało o gospodarce skoro ona miała być najważniejszym atutem
#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #bosak #prawackalogika #konfederacja
  • 13
@Demaxian: Już niejeden kuc tu pisał że Bosak "przekonał się do wolnego rynku". Nie wiem gdzie to dostrzegł, bo nie dość że o gospodarce Krzysiu mówi rzadko, to jak mówi to raczej w typowym narodowosocjalistycznym kontekście, typu "jakby było za dużo cudzoziemców to trzeba spowolnić gospodarkę", "trzeba bronić Polskich przedsiębiorstw" itd. co z paróweczkowym korwinizmem ma nie za wiele wspólnego.
@Kozajsza: W przeciwieństwie do kogokolwiek na lewicy nie ma gwoździa w mógu i rozumie co to jest popyt i podaż. Jeśli popyt jest stały, to należy zmniejszyć podaż. Inaczej cena dobra, jakim jest praca, nie wzrośnie.
@Demaxian: w odpowiedzi na to pytanie:

Z czego Pan chce sfinansować obietnice z pańskiej "Piątki gospodarczej", aby zrównoważyć budżet (dokładnie chodzi o punkt 2.,3. i 4.)?


odpisał w AMA:

o to to już się będzie martwił przyszły minister finansów Sławomir Mentzen ( ͡° ͜ʖ ͡°)


edit. Gospodarka jest tematem Bosaka, tylko jeśli trzeba ją podporządkować swojej ideologii np. braku hinduskich przewoźników żarcia albo wymuszenia spowolnienia gospodarczego,
@Demaxian: Przecież ten facet przez 40 lat życia uzbieral tyle kasy co studenciak po miesiącu arbaitu na szparagach, jakąkolwiek dyskusja o pomyśle Bosaka na gospodarkę nie ma sensu.

Zwykły bogobojny narodowiec z gwoździem wbitym w mózg, do tego karierowicz. Zwycięstwo Bosaka e prawyborach prezydenckich Konfederacji to była potwarz dla ludzi którzy rzeczywiście głosowali na Konfe 'bo gospodarka'.
@Demaxian: bo wiekszosc polakow nie ma pojecia o gospodarce albo ma ja w dupie - najwazniejszymi, niestety, tematami sa kwestie lgbt, zwiazkow partnerskich i jezusika.