Wpis z mikrobloga

Jak ktoś #!$%@?, że płyta #!$%@? #tacohemingway i że woleliby coś jak Marmur, to po pierwsze od razu wychodzi, że nie mają pojęcia co jest teraz fresh za oceanem, nie wiedzę co to znaczy dobre brzmienie i wybitna produkcja. O teklstach nie wspomnę, bo te są właśnie w #!$%@? inne, nie wiem chyba słuchamy czegoś innego :) A po drugie wymaganie drugiego Marmuru od Taco to tak jakby narzekać, że #theweeknd nie robi już muzyki jak na Starboyu ;]
Poczytam jeszcze chwilę te komenty, pośmieję się, spalę ostatniego szluga i se pójdę spać w świetnym humorze.
Dobranoc :)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyLuq: cóż wiadomo że żaden artysta nie bedzie w kołko robił tego samego ale patrząc po ostatnich tworach od taco moge śmiało stwierdzić że jedyne co osiągnął to regres względem albumów sprzed paru lat
  • Odpowiedz
@Bulionek: popularność miał od zawsze na stosunkowo wysokim poziomie, wystarczy zobaczyć ile wyświetleń mają starsze kawałki z Umowy czy Trójkąta. Prawdziwy boom przeszedł po Somie, która była tym momentem kluczowym w jego karierze, głownie przez współpracę z Quebo i wtedy też zaczął pisać te trapowe twory
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Chłopie, jak zaczną za oceanem żreć kał, to też zaczniesz robić to samo? Chyba jednak nie słuchamy tego samego skoro teksty rzekomo są inne. Pół albumu znowu pieprzenie o używkach. xDD
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: jakoś kiedyś potrafili a teraz już nie? rap stał się w większości komercyjnym monotematycznym gównem, taco jeszcze kiedyś potrafił się z tego wyłamać ale teraz wali 4 album pod rząd o tym samym
  • Odpowiedz
jak zaczną za oceanem żreć kał,


@UltrasCKM: xD
Jak zaczną jeść gówno, to wpuścimy do stawu i będą karasiami. Smaczne są, takie świeże z patelni przy piątku mmm

Mówię o brzmieniu płyty.
  • Odpowiedz
Ludzie nieironicznie jarają się Marmurem? Przecież to jego najgorsza płyta


@CarlGustavJung: Dokładnie. Mi się wydaje, że to ci przybyli z mainstreamu, zaczęło być głośno o Taco już tak szerzej, sprawdzili, posłuchali marmuru, który jest najdelikatniejszy i najbardziej popowy, a teraz kręcą nosem na travisowe trapy i drille żywcem wyjęte ze wschodniego wybrzeża ;]
  • Odpowiedz
@CarlGustavJung: XDDDDD
Marmur to najlepsza płyta i jego pożegnanie ze starym sobą. Jest pięknym zwieńczeniem poprzednich epek, najlepszy jak do tamtej pory techniczne wykonany album.
@LuckyLuq: ja nie wiem gdzie Ty tam słyszysz pop, ale pierwszy popowy album od taco to jest szprycer xD
  • Odpowiedz