Wpis z mikrobloga

@Analityk: To jest 1 x 24V a że wyprowadzone na 3 złącza bo pewnie dlatego że 27A ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit, mam pod ręką wersję 10A i minus nie jest połączony z obudową i zarazem z PE więc jak kupisz dwa to można nawet je ze sobą skręcić aby i bez problemu uzyskać napięcie symetryczne.
@Analityk: może pod obciążeniem siadają? A przed podłączeniem zasilaczy szeregowo miernik w dłoń nastawić omy i sprawdzać czy piszczy pomiędzy plusami minusami czy którymś z nich a masa. Mam jeden zasilacz do monitora LG gdzie to + jest połączony z PE, podpięcie tego szajsu do normalnego kompa wiadomo jak się skończy...
@wypokowy_expert: Mogły być zalane wodą. Nie ma jednak żadnych widocznych oznak korozji wewnątrz zasilaczy. Laminaty są czyste, pozbawione jakichkolwiek nalotów, zieloniutkie, elementy czyste, kondensatory nie są spuchnięte, pasta ma właściwą konsystencję. Po uruchomieniu można regulować napięcie, wyjścia nie są połączone ani z PE ani z obudową. Spodziewałem się korozji i raczej dawcy a wyszło całkiem dobrze.
Pod obciążeniem przetestuje je już niedługo.