Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ktoś ostatnio pytał o stolarza, a ja dziś zapytam o fliziarza. Przyszedł specjalista i miał zrobić mi łazienkę. Ja uważam, że pewne części są zrobione źle i chciałem żeby mi poprawił. Specjalista uważa, że jest dobrze i nie chce podjąć się poprawy, ale oczekuje, że zapłacę mu resztę kasy za robotę. Policzył sobie łącznie 17k pln za dwie łazienki wiec pomyślałem ze będzie wykonane zajebiście. To co wrzuciłem to nie wszystkie jego problemy :( Wrzucam pare zdjęć w komentarzach #zalesie #plytki #lazienka #budownictwo #remontujzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
@skaza Możliwe, że taka i też się mogła pojawić kiedyś. Jak my ogarnialiśmy to jedyna podobna była cała szara. Swoją drogą paskudna, wyszłoby to samo jakby zrobić sobie łazienkę z betonu xD
  • Odpowiedz
@bandyta: myślałem ze czepiasz się jakiś pierdół, jakś fuga wychodzi albo ciensza w jednym miejscu ale zobaczyłem zdjęcia i stwierdzam ze za taką cenę ma psi obowiązek to poprawić to ja bym ci zrobił lepiej i duzo taniej
  • Odpowiedz
@bandyta: wygląda to strasznie i nie jest to czepialstwo. Nie odbieraj roboty i nie płać pozostałej kwoty bo niestety ale "majster" jedynie zniszczył sporo materiału
  • Odpowiedz
@pieczarrra: hej pieczarka jak ci sie ta umywaleczka sprawuje? Bo zdecydowałem sie na identyczną i to chyba najtrafniejszy wybor w calym remoncie byl. Moze nie robi takieho wrazenia jak te nablatowe, ale jest masa miejsca na stawianie #!$%@?, a zmyc latwo bo szmatka do odpływu i cyk.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcheloka: W porządeczku, jest tak jak mówisz :) Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to że plastik od górnego odpływu poczerniał, ale to jest pierdoła, którą zawsze można wymienić za grosze.
  • Odpowiedz