Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ktoś ostatnio pytał o stolarza, a ja dziś zapytam o fliziarza. Przyszedł specjalista i miał zrobić mi łazienkę. Ja uważam, że pewne części są zrobione źle i chciałem żeby mi poprawił. Specjalista uważa, że jest dobrze i nie chce podjąć się poprawy, ale oczekuje, że zapłacę mu resztę kasy za robotę. Policzył sobie łącznie 17k pln za dwie łazienki wiec pomyślałem ze będzie wykonane zajebiście. To co wrzuciłem to nie wszystkie jego problemy :( Wrzucam pare zdjęć w komentarzach #zalesie #plytki #lazienka #budownictwo #remontujzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczarrra: O widzisz, a zażyczył sobie (uwaga) 17k pln. Chodzi o dwie łazienki, z czego druga mniejsza. Pomyślałem ze skoro tyle hajsu chce to że zrobi zajebiscie :(((
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bandyta: ale odwalił lipę.
przy takich tematach widzę, że zrobienie łazienki samemu to nie był taki głupi pomysł, fakt zeszło mi się dłużej, robiłem głównie po godzinach pracy ale u mnie nie ma takich kwiatków, a co dopiero jakbym miał komuś zapłacić tyle kasy, za to co zrobił u Ciebie.
Niech poprawia albo mu nie płać
  • Odpowiedz
@bandyta: 17k z materiałami czy za samą robociznę? Jeśli to drugie, to jest to zwyczajne złodziejstwo w biały dzień, bo ja za wykończenie mieszkania 43 m od zera (łazienka, montaż wanny, kibelka, płytki, panele, malowanie etc.) płaciłam 8k.
  • Odpowiedz
2,5 roku temu robiłem łazienki za 6-7tys, tutaj widzę dizajn podstawowy z leroy merlin, oraz kunszt glazurnika na mocne 3+.
  • Odpowiedz
@skaza Pudło, akurat Obi i Castorama fusion ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sami sobie wymyśliliśmy taką i sami wybieraliśmy płytki, sprzęty etc. Kwestia gustu, namsiepodoba.exe
  • Odpowiedz