Wpis z mikrobloga

@elo_bordo_mordo: https://www.x-kom.pl/p/456907-dysk-ssd-crucial-1tb-m2-pcie-nvme-p1.html zamiast tego dysku co masz i wyrzuć tą pastę bo masz w komplecie i cyk kolejne 150zł. A za 450 możesz zmienić cpu na ryzen 5 3600 (będzie kompatybilne) i zamiast tego gpu weź 1660super. No i bez sensu troche ten ram brać, chcesz dwie różne kości wziąć? Tak mają podobną albo identyczną specyfikacje ale nadal za około 250 możesz mieć zestawik 3000mhz 2x8gb. No chyba, że od
  • Odpowiedz
  • 0
@Rudszy_132 No cena prawie jak "za darmo" ale osobiście wolałbym nowy bo nigdy nie wiadomo co było robione tam ( ͡º ͜ʖ͡º) Posłuchałem cię, i zamieniłem dysk faktycznie lepszy wybór. Jeśli mógłbym cię prosić do tego polecenie jakiegoś fajnego ramu byłbym wdzięczny.
  • Odpowiedz
@elo_bordo_mordo: jak nie masz kasy na 3600 to zrób tak żeby mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°), obetnij se na tańszej obudowie i 'mniejszym' zasilaczu z 500w wystarczy. 3600 + 1660s to niezły przeskok w porównaniu do tego co masz w koszyku. I poszukaj jakiś okazji w innych sklepach np. na płyte b550m s2h ram to taki np. klik
  • Odpowiedz
@elo_bordo_mordo: Jak wytrzymasz do przełomu września i października, to za podobny hajs mogę Ci puścić taki zestawik:
EVGA GTX 1070 SC
i5-8400
Ballistix Sport 2x8GB DDR4 2666MHz
Seasonic FOCUS Plus Gold 550
MSI B360M PRO-VDH
SilentiumPC Regnum RG4T ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz