Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
#!$%@? co jeszcze wymyślą żeby egzekwować te #!$%@? maski xD Serio poleciałbym sobie do Polski odwiedzić rodzinę ale #!$%@? nie uśmiecha mi się ryzykować mandatami o jakąś szmatę na ryju i awantury ze strony społeczniaków. Tutaj w UK niby obowiązek a i tak każdy ma w #!$%@? bo policja ma ważniejsze sprawy niż chodzenie po sklepach i autobusach żeby mandaty wystawiać, tylko w Polsce jak w lesie xD Przypominam że w tym naszym polskim chlewiku można zarobić mandat za przejście nie na przejściu dla pieszych co za #!$%@? idiotyzm. Autobus ci #!$%@? z przystanku po drugiej stronie ulicy ale nie, musisz #!$%@?ć do skrzyżowania i czekać na światłach xDdd W UK idziesz jak chcesz, najwyżej cię #!$%@? samochód ale chcącemu nie dzieje się krzywda jak mawiała śp. Małgorzata Thatcherowa.

#uk #polska #zalesie
  • 103
  • Odpowiedz
Ale to ja ryzykuje że się zaraże nie ty. Jak złapię to pretensję będę miał wyłącznie do siebie.


@MarianoaItaliano: maseczki sa zeby nie zarazac innych, zeby wirus sie nierozprzestrzenial.

To co innego, nie ma nakazu noszenia bielizny czy danego rodzaju ubrania


@MarianoaItaliano: a sprobuj wyjsc nago do sklepu. Zobaczysz co sie stanie.XD
  • Odpowiedz
To się zabezpiecz jak się boisz a nie oczekuj ode mnie że będe miał dyskomfort. Wolność jednego człowieka nie może być kosztem drugiego.

@MarianoaItaliano nie nosząc maseczki ograniczasz wolność wszystkich tych, których możesz potencjalnie zarazić.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: nie wiem gdzie ty mieszkasz, u mnie nikt tego nie pilnuje - w zadnym sklepie, nikt tez uwagi nie zwraca. ochroniarze to byli w marcu i pilnowali zeby nie wchodzili wszyscy na raz do sklepu, teraz jest na to wyjebka.

  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano no właśnie Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innych. A rozsiewając wirusa jesteś jak ta patola co głośno imprezuje w nocy albo jak te firmy co spuszczają ścieki do rzeki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dawisek: Ale ja nie neguje istnienia wirusa, uważam tylko że media za bardzo rozpętały panikę w tym temacie. W zasadzie jedyną różnicą jest teraz maska która raczej wiele nie zmienia - tak to wszystko prawie wróciło do normy. Szkoda tylko gospodarek które na tym hype ucierpiały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dziadeq: No nie wiem, ja mam Polskę raczej za represyjny kraj ściągający babcie handlujące pietruszką i znudzonych policjantów i strażników miejskich szukających pretekstu do wystawienia mandatu, w dodatku na smyczy rządu zajmujących się takimi głupotami jak ochranianie pomników xD
  • Odpowiedz