Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
#!$%@? co jeszcze wymyślą żeby egzekwować te #!$%@? maski xD Serio poleciałbym sobie do Polski odwiedzić rodzinę ale #!$%@? nie uśmiecha mi się ryzykować mandatami o jakąś szmatę na ryju i awantury ze strony społeczniaków. Tutaj w UK niby obowiązek a i tak każdy ma w #!$%@? bo policja ma ważniejsze sprawy niż chodzenie po sklepach i autobusach żeby mandaty wystawiać, tylko w Polsce jak w lesie xD Przypominam że w tym naszym polskim chlewiku można zarobić mandat za przejście nie na przejściu dla pieszych co za #!$%@? idiotyzm. Autobus ci #!$%@? z przystanku po drugiej stronie ulicy ale nie, musisz #!$%@?ć do skrzyżowania i czekać na światłach xDdd W UK idziesz jak chcesz, najwyżej cię #!$%@? samochód ale chcącemu nie dzieje się krzywda jak mawiała śp. Małgorzata Thatcherowa.

#uk #polska #zalesie
  • 103
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Nie no, spoko, czytam, sprawdziłem co te cnews a cnews to legitna stacja, więc robię research. Nawet takie gówno źródło nak dorzeczy przecież może dać cos dobrego. Jak na zatwardziałego lewaka to myślę że jestem dosyć otwarty ;)
  • Odpowiedz
@noitakto: Ja nie jestem ani lewica, ani prawica. Wyznaję natomiast zasadę, że każde źródło może potencjalnie przekazywać rzetelne informacje. Głównie właśnie z powodu ciągłego spisywania wiadomości z poważniejszych portali przez te mniejsze.

W Polsce jakoś tak się dziwnie utarło, że przeciwnikami drakońskich obostrzeń są głównie organizacje prawicowe (np konfederacja). Globalnie wygląda to zupełnie inaczej, gdzie w takich Niemczech konserwatyści protestują ramie w ramie z anarchistami i skrajną lewicą.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Polska to na tyle bezpieczny kraj, że policja zajmuje się takimi pierdołami. To nie twój bankrutujący Anglistan, gdzie dźgają turystów nożami. A tak BTW! Zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś dla anglików zwykłym słowiańskim podludziem, który ma na nich zapierdzielać? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@noitakto: Jeśli cię to w jakiś sposób pocieszy to ja nie czytuję "do rzeczy" ani innej prawicowej polskiej prasy. W zasadzie to mało co czytam po polsku.

Polska to na tyle bezpieczny kraj, że policja zajmuje się takimi pierdołami.


@Uchodzca_Z_Polski: Czemu kłamiesz? Przecież polska policja uwielbia zajmować się takimi pierdołami, bo nie wymagają żadnego wysiłku i ładnie wyglądają w statystykach. Maseczki, licealiści z 0.08g zielska, ludzie kulturalnie pijący
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano Chłopie, odstaw te media, które śledzisz, bo średnio się odnoszą do rzeczywistości. Ja elegancko na urlopie w Polsce, nie ma problemu z maseczkami, zakładasz przed sklepem, wychodzisz i ściągasz. Jak zapomnisz, nikt inby nie robi. W niektórych sklepach grzecznie przypomną, w większości nikt nie zwróci na to uwagi. Policjantów nie widać żadnych. Słuchy chodzą, że się gdzieś kiedyś objawili, ale nic poza tym.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano odnośnie tych przejść dla pieszych, weź sobie sprawdź ile pieszych na 1000 mieszkańców rocznie ginie pod kołami samochodów w pl, a ile w uk i będziesz miał odpowiedź dlaczego w pl należy przechodzić przez przejście lub na zielonym
  • Odpowiedz
I mówi to człowiek mieszkający w kraju gdzie nie można mieć gniazdka w łazience, bo gdyby tylko było to wszyscy by się kąpali z tosterami


@mmk91: #!$%@? jakie trafione, nawet nic nie dodam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano Jak zwykle wszystkiemu winna Polska. Typowy neuropek jest typowy. A o tym, że w bardzo wielu krajach karają za brak maseczek jeszcze surowiej niż w Posce to nie wiesz, nie? Prawie wszędzie są obostrzenia, mandaty.
A za przejście na czerwonym to w wielu innych krajach też jest takie prawo jak w PL.
  • Odpowiedz