Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:01, Czwartek, 03 września 2020. Imieniny: Izabeli, Szymona, Grzegorza. Słońce wstało dziś o 05:58. Świecić będzie 13 godzin i 35 minut, w zenicie znajdzie się o 12:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:34. Ciemna noc zapadnie o 20:57, ale gwiazd można wypatrywać od 20:11.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Czarnoksieznik_z_Angmaru: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Dzień dobry! Słoneczka brak, ale humor gitówa.

Wczoraj w pracy kolejna osoba została wysłana aby mnie przekonać do zostania - sąsiad (powiedział 2/3 słowa by mnie przyjęli chociaż to raczej nie było potrzebne bo już rok temu chcieli mnie zatrudnić ale odmówiłem przez pisanie inżynierke) który jeździ widlakiem mówił że jego kierownik (który jest szwagrem szefowej) mówił mu, żeby ze mną pogadał abym został. Wy to rozumiecie? Kierownik gościa z logistyki karze swojemu pracownikowi aby rozmawiał ze mną abym został XDDDDDD Przecież to jest totalny brak szacunku do pracownika! Dzisiaj mój kierownik będzie czekać na ostateczną decyzję, bo dwa dni temu
  • Odpowiedz
no dzien dobry ehhh napisalem etaboret dlugi a sie okazalo ze to z wczoraj byl post ehhh no ale powtorze jeszcze raz (nie jak pewna baba z ruchu oporu)( ͡º ͜ʖ͡º) no dzisiej na 6 mialem i milo mi sie stawalo bo grzejniczki juz grzejq no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
  • Odpowiedz
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @AllGoesWrong @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Hansim33 @TullamoreD @petla_sprzezenia
@omi-omi

Leje, że hej. Dziś stancjonarna praca więc nie jest źle :)
@algus - na mnie na puścił księgowe i koleżanki z innego działu. Klasyk. Ja mówiłam wprost i
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG: @smutny_kojot: @TullamoreD: @Hansim33:

Siemanko wszystkim, nie wiem jak u Was ale w Pń pięknie pada () Uwielbiam widok uciekających ludzi schowanych za parasolami w kurtkach przeciwdeszczowych, za każdym razem obrzucających mnie wzrokiem, mówiącym "ale debil chodzi w koszuli, przecież pada" ano pada xD
Z smutnych rzeczy to zapomniałem wziąć dziś słuchawek w drodze do pracy i skazany byłem na radio (jaki to rak, albo reklamy, albo gównowiadomości)... Dam Wam przepis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Sikorka2017: Na chwilę obecną wszystko mi pasuje poza tym weekendem, więc dostosuje się do was ()
Dla @shitty_support lektykę załatwimy. Nie zmęczy się, a będzie z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziesion Ma blisko, nawet bliżej o 20 km niż ja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@micke @micke @Pjotsze @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @omi-omi @Hansim33

@Sikorka2017 może jakoś na chwilkę się do Was dowiozę, jesli niebieski będzie w domu :) Weźmiemy jakąś małą suwnicę bramową z byłej pracbazy. Mają udźwig do 3 ton, więc jak spotkanie byłoby we wrześniu to powinnam jeszcze się zmieścić w limit wagowy ;) Ale mi bebzon urus, masakra! Do stołu podejść nie
  • Odpowiedz