Wpis z mikrobloga

Poszukuję auta w sedanie do 30 000 zł, w miarę młodego, rocznik 2010 i w górę. Może być benz/diesel, ważne żeby silnik był w miarę bezawaryjny i miał min. 120 koni, z góry dzięki za propozycje .
#motoryzacja #auto
  • 14
@czarnygruz: ja mam 1.8 141 km z lpg i to fajne autko. Przez kilka lat eksploatacji jedyna rzeczą do naprawy był parownik od lpg i cewka zapłonowa. W samochodzie podoba mi się względnie świeży i ładny wygląd na tle konkurentów. Apropo rzeczy na które musisz zwrócić uwagę to niestety nie pomogę, sam kupowałem ten samochód jako poleasingowego 2 latka i nie miałem zbyt wielu rozterek.
@czarnygruz: wydaje mi się że to było bardzo często auto kupowane w salonie przez jakieś osoby prywatne i chyba raczej od takiej warto byłoby go kupić. Te benzyny to bardzo proste konstrukcje i nie za bardzo ma się tam co psuć. Nie wiem jak z dizlami bo ja szukałem właśnie benki
  • 0
@fuKlanAdraHrepuS będę szukał cruza od prywatnych sprzedawców. I pewnie przed kupnem umowie się z gościem który sprawdza samochody, bo myślę że warto doinwestować 300-400 zł za opinie kogoś kto się zna na rzeczy