Wpis z mikrobloga

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego podsieci mają dużo lepsze oferty abonamentowe?
Mam na myśli
Plus -> Plush
Orange - Nju mobile itp.

Dużo dużo lepsze oferty są w abonamentach tych podsieci, niż u tych zwykłych.

A i którą z tych podsieci najlepiej wybrać? Myślę jeszcze nad heyah. Gdzie najlepiej z zasięgiem? Która oferta najlepsza?
Czy np. Plush ma normalnie zasięg Plusa wszędzie?

#plus #orange #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta i w sumie też #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snejku788: ja za to dodam że często oferty na kartę są o wiele bardziej opłacalne niż abonament ja w Orange korzystam z oferty w ramach której za 25 zł mam nielimitowane połączenia i SMSy a do tego pakiet 25gb internetu który się kumuluje i zwiększa o dodatkowe 1 GB co miesiąc (mam już uzbierane 1800gb na tą chwilę) jedyne czego nie ma w pakiecie to mmsy i połączenia na stacjonarne co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Snejku788: zeby dalej golić jeleni którzy się nie zorientowali a wierz mi takich w grupie 50+ będzie całkiem sporo. Każda Wielka siec ma swoje submarki. Większość osób które ma abonament z telefonem placi rate za telefon + abonament ok 40 jako jedną wspólną opłatę.
@m1szczu niestety tej oferty już nie ma a #orange znacznie pogorszył swoją ofertę. Teraz nolimit zawiera mms ale ma tylko 15-20gb netu który się nie sumuje. Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snejku788: zeby dalej golić jeleni którzy się nie zorientowali a wierz mi takich w grupie 50+ będzie całkiem sporo. Każda Wielka siec ma swoje submarki. Większość osób które ma abonament z telefonem placi rate za telefon + abonament ok 40 jako jedną wspólną opłatę.

@m1szczu niestety tej oferty już nie ma a #orange znacznie pogorszył swoją ofertę. Teraz nolimit zawiera mms ale ma tylko 15-20gb netu który się nie sumuje. Z
  • Odpowiedz
@m1szczu: Z tego co kojarzę to jak ktoś chce płacić 20-25 zł/msc na kartę (nielimitowane rozmowy i sms-y), oraz zbierać GB to LycaMobile ma w miarę dobrą ofertę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@balrog84: @archi3: @m1szczu: @mordercastulejarzy: a orientujecie się, która z tych sieci ma najlepszy zasięg w Polsce? Obecnie jestem w plusie (całkiem niezła oferta jak na te zwykle sieci) i jak jestem w trasie to potrafi mi gubić neta co jakiś czas, a czasem też zasięg.
Dla porównania dziewczyna ma w Playu i jej to się zdarza dużo rzadziej, nie wiem czy play ma jeszcze ten zasięg 4 sieci.
  • Odpowiedz
@Snejku788: Plush jest tą samą siecią co Plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak napisał @ Snejku788:

Zgadza się, to jest nadal ta sama sieć jeśli chodzi o infrastrukturę....

Na tej stronie znajdziesz naszą mapkę zasięgu. Jest on jednak zależny od wielu czynników, a na jego ograniczenie może wpływać np. rozbudowa infrastruktury, warunki atmosferyczne i wiele innych. Faktycznie oferty różnią się między sobą. Warto rozważyć i wybrać także
  • Odpowiedz
@Snejku788: Zasięg bardzo zależny jest od konkretnej miejscowości, z doświadczenia wiem że są miejsca gdzie na zmianę jest albo lepszy zasięg Plusa albo Orange (nie mam tylko porównania z T-mobile), za to przykładowo Play jeśli ktoś zgłosi że ma problemy z zasięgiem to odblokowuje zasięg Orange bo standardowo jest on zablokowany po stronie ustawień u operatora i z reguły to pomagało jak ktoś mieszkał w jakiejś małej miejscowości ale z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snejku788: nie polecam Lycamobile, a2mobile i Virgina. Miałem a2 strasznie słabo słychać metaliczny pogłos prawdopodobnie wina tego że nie mają HD voice. Virgina znowu miał mój brat bo w tej sieci kupił fajny numer działało ok ale zauważylismy że kilka razy miał głuche połączenia. Tzn np ja do niego dzwoniłem i miałem normalny sygnał u niego totalna cisza. Dopiero później po ok 1h dostał sms ze ma nieodebrane połączenie. Nju testowałem
  • Odpowiedz