Wpis z mikrobloga

  • 0
#dom #budowadomu #architekci #projektdomu

Ok sprawa wygląda tak, mam na oku projekt domu https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-jaskierkach-4-g-ma9923d29e81fe

Czy jest jakiś mirek czy ktoś może zna architekta, który spojrzy na ten projekt i MPZP powie czy ten projekt wpisuje się w ramy MPZP? Jeśli nie spełnia to był by w stanie wypunktować jakiego projektu szukać tzn. jaki dach, kąt dachu itp. niestety MPZP jest strasznie napisane a nowo wybudowane domy nie spełniają wymagań tego dokumentu tak jak ja go rozumiem. Oferty można wysyłać na priv.
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blackmilk napisałem o tym, że MPZP jest dla mnie nie zrozumiale napisane. Np. według planu dachy mają mieć kąt 45 stopni i kolory jak sąsiedzi. Obecnie nowo budowane domy nie spełniają tego warunku, więc wychodzi na to, że jest coś czego nie rozumiem w tym planie.
  • Odpowiedz
no czego tu nie rozumiesz, dach symetryczny, dwuspadowy z kątem 45 LUB półpłaskie 12-22
Ten z projektu nie podejdzie bo jest wielospadowy (brak mu 5' ale to nie problem zmienić). Ogólnie to radzę zobaczyć na sąsiednie budynki, jeśli wybierzesz podobny to nie będzie problemu z wpisaniem się w mpzp.
  • Odpowiedz