Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@Polasz: przecież przyprowadzi to samo dziecko następnego dnia rano więc co to za różnica? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Polasz raz byłem odebrać siostrzenicę ze szkoły (1 klasa podstawówki). Idę pod klasę i akurat przerwa była, rozglądam się i siedzi grupka takich samych dziewczynek z blond włosami. Dobrze że mnie poznała bo bym jej nie znalazł xD
  • Odpowiedz
było już, zrujnowanie żartu też już było, ale na zdjęciu jest kotka, nie kot, więc nie bardzo pasuje dowcip o ojcu


@dzek: Jesteś pewnie rozchwytywany na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Polasz raz byłem odebrać siostrzenicę ze szkoły (1 klasa podstawówki). Idę pod klasę i akurat przerwa była, rozglądam się i siedzi grupka takich samych dziewczynek z blond włosami. Dobrze że mnie poznała bo bym jej nie znalazł xD

@kasztan_: to tam #!$%@?. Ja po siostre do przedszkola XD nie dość, ze nie wiedzialem jaka klasa, to jeszcze jaka nauczycielka. I stoję tak jak debil "no yyy po siostre Julke"
  • Odpowiedz
@Polasz: gdy pracowalam w zlobku, to jeden ojciec stwierdzil, ze teraz te dzieci do siebie sa bardzo podobne, po czym poprosil mnie o ubranie syna w bluze i kurtke, bo on "nie umie w takie rzeczy" XD
  • Odpowiedz
@dzek: nie do końca, ponieważ trójkolorowy również może być kocur, które przy takim umaszczeniu są przeważnie bezpłodne. Ale to też nie do końca bo zdarzają się przypadki trójkolorowych kocurów, które są płodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polasz: Mój tata na pierwszej wywiadówce w technikum pomylił klasy, ogarnał dopiero jak się skończyły nazwiska xD Poszedł do mojej, i z miejsca musiał zostać skarbnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 lata spokoju miałem, ogarniałem to za niego i to z bonusami. Zawsze mogłem powiedzieć, że nie i tyle, i tak mieszkałem w internacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Annels: ale tam je tak samo, właśnie przeczytalem :(

"Szylkretowe kocury rodzą się tylko raz na 35 tysięcy przypadków (i raz na 1000 kocic o tej barwie), co znaczy, że w Polsce jest ich około siedmiu tysięcy"
  • Odpowiedz