Wpis z mikrobloga

Siemka, wczoraj doszedł mi telefon z ali (Pocophone F2 Pro) i ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Jest tylko jedna rzecz - ekran. Góra i dół ekranu wydają się jaśniejsze od jego środka, co widać głównie podczas używania aplikacji z ciemnoszarym tłem. Poczytałem już trochę o tym i wychodzi na to, że coś takiego zdarza się dość często w amoledach. Otworzyłem dispute na aliexpress ale sprzedawca już się miga i pisze jakieś głupoty w stylu "This is a gradient and will be adjusted according to the wallpaper and interior, which will not affect your use." (XD?) Jest sens kłócić się z nim o refund? Jeśli tak i musiałbym telefon odsyłać to jechałby do Chin czy polskiego magazynu skąd doszedł do mnie? A jeśli nie to chyba pozostaje mi przyzwyczajenie się albo odsprzedanie telefonu tacie, przynajmniej on nie jest takim pedantem jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak coś to załączam zdjęcie na imgurze: https://imgur.com/a/J4Cg7Hz
#smartfon #aliexpress
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ver0s: pytaj chińczyka gdzie zwrot ale ja bym się bał odsyłać. Moim zdaniem negocjuj ilestam procent zwrotu kasy i zostaw go jeśli tego jakoś nie widać w normalnym użytkowaniu
@Ver0s pisali coś kiedyś o gwarancji Xiaomi w Polsce tylko nie pamiętam gdzie. Jest jakaś firma w Polsce która ją realizuje (ta chińska gwarancje) tylko trzeba sprawdzić po numerze seryjnym na jakiejś stronce czy obejmuje. Poszperaj w necie może znajdziesz temat
@Ver0s i jeżeli będzie możliwość gwarancji to walczyłbym że sprzedawca o zwrot części kosztów bez odsyłania (na naprawę kasę żeby oddał część) a potem spróbować skorzystać z gwarancji jeżeli był uczciwie sprzedany
@matnos: @schreder: Dzięki za odpowiedzi, też się trochę boję odsyłać ten telefon także chyba trzeba będzie to jakiś inaczej rozwiązać. W sumie pomysł z próbowaniem odzyskania części pieniędzy za wyświetlacz nie wydaje się głupi. Wy w ogóle byście coś z tym robili osobiście jakby to był wasz telefon?