Wpis z mikrobloga

Problem został rozwiązany, pewien dobry człowiek podesłał mi linka z obrazami windowsa, jest tez win 7 ze zintegrowanymi aktualizacjami z tego roku nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) , zaraz jadę po czystą DVD 8,5 GB , wrzucam obraz na czyste DVD i ogień instalacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Megawonsz_dziewienc: No mogę ewentualnie, ale na pendrive mam mp3, ok mogę skopiować na dysk zewnętrzny,i wrzucić ten obraz na pendrive, zainstalować windowsa i usunąć go,ponownie wkleić usunięte mp3 aby się delektować muzyką podczas jazdy na rowerze,ewentualnie kupić czyste DVD kiedy indziej przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°), a długo trwa takie montowanie obrazu na pendrive programem rufus ? , podejrzewam że chwilę ( ͡° ͜ʖ
@PeSS: W sumie tak zrobię bo mieszkam pod miastem 1,7 km do granicy 55 tysięcznej wioski ( ͡° ͜ʖ ͡°) , po czyste DVD trochę by mi zajęło kręcenie rowerem, za ten czas co bym wracał, będę instalował już windowsa 7 z pendriva, ale czyste DVD tez kupie i go wrzucę na płytę, może jutro skoczę bo musze i tak kupić gazetę wtorkową Piłka Nożna, jak zawsze
@body87: To było z miesiąc temu mirek a o rufusie ci napisałem bo sam się wczoraj nim bawiłem bo akurat robiłem format, jak tak teraz zajrzałem to nie widzę tej aukcji, może jeszcze na maila zerknę co to za firma była, ale to najwcześniej w nocy bo właśnie wybywam.