Wpis z mikrobloga

Na czym polega fenomen PUBG?

Pograłem w to wczoraj chwilę i jestem w szoku, że ta gra jest płatna, bo wygląda jak upośledzony klon warzone.
Grafika jak z poprzedniej generacji, zero dynamiki i responsywności, drewno totalne...

#ps4 #pubg
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Arthaniel: może dlatego że to pierwszy tak poważny battle royale i gracze się do niego przyzwyczaili, ale przyznam rację drewno totalne i zero dynamiki w tej grze xD
  • Odpowiedz
@lepir: ostatnio jak przeglądałem patch notesy to paaanie co się działo. Konfetti, laski koszulki ściągają, fajerwerki...

bo dodali wrak busa na łące w sanoku. Wtedy już wiedziałem - #!$%@?ć optymalizację, #!$%@?ć kod sieciowy, #!$%@?ć cheaterów. Ten wrak był tam bardziej potrzebny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andrews66: przedostatni patch
Wydajność

Zoptymalizowano niepotrzebny proces podczas otwierania i zamykania interfejsów, takich jak ekwipunek czy mapy, by ograniczyć występowanie zacięć.
Zdesynchronizowano wczytywanie ikon w ekwipunku, żeby ograniczyć zacięcia przy wczytywaniu ikon.
Gra teraz wczytuje wstępnie niebieską strefę przed rozpoczęciem meczu, żeby nie występowały zacięcia przy wczytywaniu niebieskiej strefy na
  • Odpowiedz