Wpis z mikrobloga

Mirki mam życiowy dylemat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mianowicie chodzi o kupno gierek. Mam do wyboru kupno trylogii Mafii oczywiście na steam, albo Tony Hawk's Pro Skater z tym że... Epic mnie odpycha tak mocno, że nawet nostalgia do THPS nie jest w stanie tego zmienić, może za czyjąś namową skuszę się na zakup. Może doradzicie co lepiej kupić?

Cenowo to wychodzi tak że Mafia Trylogia dostępna jest za 190~~ zł a THPS 162 zł z tym że na Epic...
Dodam że THPS będzie na wyłączność rok czasu na Epicu.
Same premiery tych gier (Mafia 1 25.09.2020 [bo 2 i 3 są już dostępne] a THPS 04.09.2020) nie przeszkadzają mi.
Podsumowując, kupić Mafię czy THPS w tym momencie?
Co radzicie?

#pcmasterrace #grajzwykopem #komputery #gry #problemypierwszegoswiata #epicgames #steam
  • 14
@andrzej765: Byłoby super, tylko obecnie nie dysponuję tak luźną gotówką, a obie gry wyniosą 350~~ zł. Albo A albo B. Na zakup którejś z tych gier mogę sobie pozwolić dopiero za miesiąc.

E: @SpeaRRR: No tak, wychodzi za 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jak złożysz preorder to masz do ogrania demo w tym momencie. Z tym że Epic, jak ja go k*rwa nienawidzę...
@oCzwartejWstajaPtaki: Problem w tym że jedno i drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, Mafia to GTA like i bardziej lubię ten gatunek. Sama jazda na desce, wiadomo, THPS nie posiada takowej fabuły, bo to ma być jeżdzenie na desce. Bliżej mi do Mafii niż do THPS no ale chciałbym omucić te dwie gierki tylko nie wiem od której zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ashvili: No to może tak. Kiedy ostatnio ogrywałeś sandboxa, a kiedy rasową arcade'ową zręcznościówkę? Ja np. skonczyłem Dooma i nie chce mi się już strzelać więc zamiast Days Gone gram w Crasha i Fall Guys. Ale pewnie się za niedługo przesycę skakaniem i wrócę do strzelania.