Wpis z mikrobloga

Stan mojej nowej klasy: ~25 femoidów (klasa bio-chem, dlatego tak dużo), z czego może jakieś 5 powyżej 7/10 (nie zdążyłem się wszystkim jeszcze przyjrzeć ale i tak nie dla przegrywa to), 2 chadów wokół których te femoidy ciągle orbitują, 1 przegryw (ja) i jeden normik, którego nikt nie lubi i z którym nawet udało mi się przez chwilę pogadać i może będę miał chociaż jakiegoś kolegę więc trochę #wygryw
#przegryw #szkola
m.....0 - Stan mojej nowej klasy: ~25 femoidów (klasa bio-chem, dlatego tak dużo), z ...

źródło: comment_15989509510rMNZZlLP9dvFGwNn5F4MM.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@damian-twoj-stary:


w technikum wystarczy nie być mangozjebem

@mniejniz0: nie słuchaj typa to co oglądasz to twoja sprawa, w każdej szkole w jakiej chodziłem miałem kilku mangozjebow w klasie ( w tym ja) i nikt się z nich nie śmiał wręcz przeciwnie normalnie z nimi gadali.Tylko ograniczeni idioci jak @damian-twoj-stary #!$%@? bzdety. Mam 24 lata oglądam chińskie bajki i żaden mój znajomy mnie przez to nie skreślił więc jak mówiłem #!$%@?
  • Odpowiedz
Stan mojej nowej klasy: ~25 femoidów


@mniejniz0: no to chyba w pytę? Nawet nie podbijając do żadnej złapiesz jakieś naturalne obycie z laskami. W pierwszej szkole średniej w klasie chyba 46 osób (podzieloną na dwie podgrupy) miałem jedną laskę, z patologii i #!$%@?ą jak paczka gwoździ, w drugiej (technikum) żadnej na 33 osoby. Nie żebym jakoś żałował, mimo że te szkoły uważam za czas stracony, ale jednak fajniej byłoby mieć jakieś
  • Odpowiedz
@damian-twoj-stary akurat mam znajomego co był mangozjebem od małego i cały czas rysował te chińskie bajki. Do dziś ładnie rysuje i wstawia to na IG. Duperek zawsze miał dużo i to ładnych sztuni. No ale on to był Chad od małego, zawsze wysoki i silny, teraz to alpha 1,85 wzrostu, gesty zarost czarny jak węgiel, opalona skóra nawet w zimie. Partia 10/10, choć rozumem nigdy nie grzeszył i miał dopuszczające nawet w
  • Odpowiedz