Wpis z mikrobloga

Zakładanie konta na #tinder często mnie dobija, nie jest to jednak z powodu braku par. Kiedyś myślałem, że to właśnie wygląd jest moim problemem, jednak sprawa jest znacznie prostsza: jestem #!$%@? zamulaczem piwniczakiem w wersji ultrahard. Nie mam dynamicznych znajomych, jedyne co to gadam z ludźmi przez neta. Nie mam dynamicznych zainteresowań, więc siedzę całe dnie przed komputerem. No i jak ja mam się dogadać z taką dynamiczną julką, jak znaleźć wspólny temat?

Ostatnio miałem tego dobitny przykład, poznałem taką jedną fajną 18-nastkę. Teoretycznie mokry sen przegrywa: czuła, troskliwa, bardzo ładna, nieśmiała w kontaktach ze mną, z jakiegoś powodu jej się spodobałem. Był jednak jeden zasadniczy problem: była dla mnie niesamowicie nudna, sama stwierdziła że codziennie nic nie robi poza spaniem i wychodzeniem do znajomych. No i jak ja miałem się z nią dogadać? Jak tylko wspominałem o swoich autystycznych zainteresowaniach to szybko zmieniała temat, bo ona się na tym nie zna i zawsze miała z tym problemy w szkole. Co gorsza sama w sumie niczym się nie interesowała więc opowiadała mi tylko o swoich (ciągłych) spotkaniach z innymi ludźmi co tylko potęgowało moje #feels.

Ja po prostu nie pasuję do tego świata i tego rynku matrymonialnego...
#przegryw #zwiazki
D.....r - Zakładanie konta na #tinder często mnie dobija, nie jest to jednak z powodu...

źródło: comment_1598948236UKU0pPgk3fqCnCaEqGo4TU.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Die_Wacht_am_Tiber: bez kitu, to jest najlepsze - ja mam różne zainteresowania: motoryzacja, boks, siłownia, zwierzęta, gry, gotowanie, trochę nauki ścisłe, a kiedy pytam laski jakie ma hobby/co najbardziej lubi robić w wolnym czasie to słyszę "spotykać się z przyjaciółmi" xDDDD kurtyna
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber a próbowałeś jeździć na rowerze? ¯_(ツ)_/¯ zgadać się z kumplami z neta i wyjść w góry? Może też Ci się spodoba a nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz. Nawet jeśli nie to będziesz mógł takiej powiedzieć że byłeś w górach ale ci się nie podobało
  • Odpowiedz
@niebenben: nie mam roweru w mieście w którym studiuje (nie mam miejsca na przechowanie), moi znajomi z neta to inne przegrywy i ciężko się z nimi nawet spotkać
@Ascendant_: najgorsze że niektórzy mówią że jak masz dużo par to jesteś chad, niestety nikt nie bierze pod uwagę że przez #!$%@? pasuje się do bardzo małego promila różowych
  • Odpowiedz
bez kitu, to jest najlepsze - ja mam różne zainteresowania: motoryzacja, boks, siłownia, zwierzęta, gry, gotowanie, trochę nauki ścisłe, a kiedy pytam laski jakie ma hobby/co najbardziej lubi robić w wolnym czasie to słyszę "spotykać się z przyjaciółmi" xDDDD kurtyna


@Zales360: bo ty to robisz aby podświadomie imponować kobietom i innym samcom, a kobiety nic nie muszą, bo wszystko mają podane na tacy ¯\_(ツ)_/¯

Brak znajomych, chłopaka, chłopaków itp? Różowych to
  • Odpowiedz
@tomek001: nie wiem w jakim sensie "warto". Ona chyba liczyła na seksy (których nie było), na co wskazywał jej ubiór i zachowanie. Ja liczyłem na przełamanie się i jakiś nowe doświadczenia
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber: po co piszesz o zainteresowaniach na tinderze? Flirtuj, baw się słowami, żartuj, drocz się. Umów się na randkę jak najszybciej i dopiero wtedy rozmawiaj o Was.

Ludzie nie rozmawiają o swoich hobby 100% czadu, nawet 20% czasu. Jak dzwonisz to kumpla to nie gadasz 1h o konstrukcji dwunasty bo oboje się interesuje cię motoryzacją, tylko o tym że zaczynasz nową pracę, śmiejecie się z kumpla który na ostatnim meczu się
  • Odpowiedz