Wpis z mikrobloga

No elo mieszkaniowe świry xD Jak tam nad morzem, piździ i daje goferkiem? xD Ludzi od groma na Długiej, nie mniej jak promotorów? xD Obserwuje sobie te ceny, wycofałem się z jednego zakupu w lutym no i tak średnio to wygląda xD Central Park na Morenie poszedł do góry, Zaspa od Budimexu wyprzedaje się w kosmicznym tempie i jest coraz drożej xDDD Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami jeżeli chodzi o rynek pierwotny? Alfa Park coś lepsze ceny puścił?

Jak tak dalej pójdzie to będzie mnie stać co najwyżej na kampera xD
#gdansk #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci
  • 11
@Nixon52: Yhy tak sie wyprzedało że nie ma kto kupować inwestycji nad Motławą wręcz w centrum. Robyga aprt jest tam jeszcze troche lokali.

Do tego sory ale wybacz na rynku nieruchomości komercyjnych masz rozpacz. To co było po 10-12 obecnie sprzedają po 7-9 z rynku pierwotnego a widziałem też na woli lokale po 100m2 w cenie 6/m2

Nie ma bata żeby mieszkaniówka nie spadła
Zę sródeł w warszwei wiem że jeden
@bobikufel: xD typie jaki fliperze, szukam ledwo mieszkania dla siebie co Ty tu prutasz pod nosem o flipach xD Coś nie tak z Twoim rozumowaniem ewidentnie xD

@dzikuZplasriku: Jak pisałem, nie interesują mnie komercyjne tylko mieszkaniowe, sam się śmiałem z kumpli, którzy kupili mieszkania na samym początku pandemii a teraz wychodzi na to, że to ja jestem frajerem.

@magicznyKrzysztof: Które inwestycje masz na myśli?
@Nixon52: Gdańsk jest troche ewenementem jesli chodzi o ceny, w fajnych lokalizacjach to szybko schodzi, dluzej zostaja te 2-3 najgorsze mieszkania. Robyga nie ma co liczyc, ja nie rozumiem jakim cudem on w ogole cos sprzedaje i ze ktos chce cokolwiek od niego kupic.
do tego dodam ze cały czas dodaja do oferty by ludzie zbytnio im nie wybrzydzali


@dzikuZplasriku: dokładnie tak się robi gdy już jesteś zesrany że zaraz będzie za dużo mieszkań w obiegu i ceny zaczną konkurować. To się nazywa monopol i #!$%@? gospodarkę ZAWSZE