Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@itsokaytobegay: ew. Szare spodnie też z tego modelu do niebieskiej koszuli, ale gładkiej, żebyś nie był cały pstrokaty, tylko że ta ze zdj 3 jest na Ciebie raczej za duża w ramionach, więc ją też bym odpuścił
  • Odpowiedz
@Niepiotr: opcja 1 albo od biedy 2(wybierz tą koszule która jest bardziej dopasowana), jeżeli masz rękaw w opcji 1lub 2 tak samo za długi jak w opcji 3 to go podwiń. I następne buty wybierz jakieś ładniejsze no i jak kupujesz spodnie to bardziej dopasowane, szukaj krojów slim fit i zanos je do krawców żeby je skracali do twojego wzrostu lub podwijaj. No i zrób coś z paskiem żeby tak ta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alekski: ta trzecia koszule kupilem kilka lat temu w wolczance, sprzedawczyni na spolke z matka (xD) upieraly sie ze rekawy takie maja byc, mimo ze wydawaly mi sie delikatnie za dlugie. Te buty mam jeszcze z matury, a do wyboru mam je lub czarne stonowane nike. Co do spodni to czarne mi sie podarly i zostaly te co na zdjeciach, drugie w kolorze stalowym i z 2 pary jeansow xD musze
  • Odpowiedz
@Niepiotr: tylko kup to na spokojnie żeby znów nie wyrzucać pieniędzy w błoto, kup dobry rozmiar te co masz teraz źle się układają są za długie i trochę za duże co widać po nadmiaru materiału zbierającego się w okolicach krocza długość jest poprawna gdy spodnie opierają się na holewce buta a nie tworzy się harmonijka nadmiaru materiału jak na twoich zdjęciach skracanie i taliowanie ogarnie ci większość krawcowych zwężanie w pasie
  • Odpowiedz