Wpis z mikrobloga

Nolan stworzył film o niewyobrażalnym tempie akcji, majstersztyk wizualny i techniczny. Coś absolutnie świeżego, co w dzisiejszych czasach i odgrzewanych non stop na nowo kotletach zasługuje na pochwały. Film ze scenariuszem niesamowicie pomysłowym do którego wrócę na pewno kilkukrotnie. Jak zwykle staral się żeby uzyc jak najmniej CGI i jak prawie zwykle w jego filmach ludzie nie są zbyt istotnym elementem. W Stanach zebrał bardzo dobre opinie i oceny. A na koniec przychodzi polaczek i daje ocenę 4/10, bo "postacie zbyt płytkie", nie rozumioł filmu już w 15 minucie i się zmęczył. Pasta o polaniu polaczkowi Don Perignona wiecznie żywa.
#tenet #filmy #kino
  • 10
no tak, bo nie można mieć własnego zdania ;) jak ktoś tu jest burakiem to wskazalbym raczej na ciebie.


@herbatkaZCukremBezCytrynki: A gdzie ja kogoś nazwałem burakiem? Napisałem, że polski niewymagający widz już rezerwujący miejsca w kinie na Pętle Patryka Vegi ewidentnie nie nadążył za ekranową akcją.
Jeżeli chodzi zaś o to gadanie o gustach i opiniach, cóż możesz uważać 365 dni za dobry film i masz takie prawo a ja mam
@herbatkaZCukremBezCytrynki: Nie jestem od tego żeby wiedzieć o co ci chodziło. Polaczek ma wydźwięk nie buractwa a osoby ograniczonej światopoglądowo, która na wszystko narzeka. I to jest kwintesencja pasty, którą w części zacytowałem. W drugiej części swojej wypowiedzi znów ominąłeś sedno i strzeliłeś kulą w płot, bo napisałem o osobach, które Tenet oceniają na 4-5/10 a nie takich które oceniają film na 7/10 (dobry).