Wpis z mikrobloga

@calete: Z tego co kojarzę to Astra w tej cenie będzie już podejrzanie mocno zgnita - a Audi A3 miało chyba lepszy ocynk właśnie w tym modelu 8L.

Mam wuja na wsi co zmienia te Asterki II generacji co parę lat bo jak już ją rdza #!$%@? to dokłada kilka tysięcy i kupuje następną. Poza rdzą nic tam się nie dzieje.

Więc w sumie jak Astra w takim stanie że
  • Odpowiedz
@calete: jak tylko na rok to audi. Przejedz sie obiema i zdecyduj. Audi jednak niebo lepiej sie prowadzi i komfort jazdy. Mam 3 audice i generalnie jej #!$%@? nie trawie bo wiecznie sie cos #!$%@? ale przez te dwa miesiace w roku cieszy. Stare vagi sa tylko minimalnie lepsze od alfy romeo ze sie same dokulaj do warsztatu nie trzeba lawety. A tak poza tym to #!$%@? je pradem. Ale
  • Odpowiedz
@calete: nie bierz tego audi, raz że w tych samochodach non stop są problemy z czymś elektrycznym ( jakość Audi), dwa że ten 1.6 to kompletne dno i dwa metry mułu bierze olej, bierze płyn co chwilę coś się psuje. Astra dużo lepsza ( 8, jak i 16 zaworowa). Jedyne zaleta Audi, to prowadzenie, komfort, i mniejsza rdza.
  • Odpowiedz
Z tego co kojarzę to Astra w tej cenie będzie już podejrzanie mocno zgnita


@Gustlik: one mają ocynk i nie rdzewieją tak mocno.. u mnie podłoga wygląda tak jak w 5 letnim aucie z salonu.
  • Odpowiedz