Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Już sam nie wiem czy jestem jakiś p!3rd0ln8ety czy jak. Poznałem super dziewczynę, zakochaliśmy się w sobie praktycznie od razu, szybko poznaliśmy swoje rodziny i swoich znajomych. Na początku różowa mówiła, że jej pasją jest taniec, jednakże nie sprecyzowała jaki, ja też nie drążyłem za bardzo. Myślałem że chodzi o jakiś taniec towarzyski. Po miesiącu związku odkryłem, że różowa twerkuje. Dla nie wiedzących o co chodzi chodzi o to, że różowa "tańczy" pośladkami przed ludźmi, a oni patrzą na jej doope, która faluje w taki śmieszny sposób.

No i nie powiem trochę mnie to zniesmaczyło, rozumiem, że to jej taka pasja, byłem pare razy na jej występach no i co do samego ruszania tyłkiem nie mam problemu bo fajnie to wygląda i rzeczywiście trzeba sporo ćwiczyć by coś ciekaweho pokazać, bardziej drażni mnie to, że jacyś stukejarze czy oblechy oglądają takie występy i się nimi podniecają. Kolejnym problemem dla mnie jest Instagram, na którym na 200 zdjęć ok 180 to jej wypięty tyłek w obcisłych majtkach albo jakieś filmiki z twerku że zbliżeniem na tylek albo jakieś wakacje i znowu wypięty tylek na plaży no i ci komentujący ludzie - albo jakieś inne dziewczyny co tweerkuja komentarze w stylu - "zazdroszczę ci tyłka" albo jacyś napalency, a szkoda gadać nawet. Widać też sam fakt posiadania fajnego tylka i to że ludzie komentują budują jej samoocenę no i w ten sposób się reklamuje.

Nie jestem sobie w stanie z tym poradzić psychicznie. Z jedną strony znany się krótko, ale mocno się wkręciłem, dobrze jest nam ze sobą, jest naprawde super dziewczyna, ma masę znajomych z przyjaciół, dobrą pracę, jest ambitna. A ja z drugiej strony nie chce jej niczego nakazywać/zakazywać, to zupełnie nie w moim stylu. A wiem, że psychicznie sobie z tym nie poradzę, po prostu nie podoba mi się to że moja dziewczyna wszędzie święci tyłkiem. Ona też już widzi, że nie podoba mi się ten cały twerk i w ogóle nie rozumie dlaczego dla mnie to jest problem, bo to zwykła pasjaz sport a nie prostytucja, no i w sumie ma rację, bo to moja psycha odwala manianę.

Zycie tym #!$%@?, i co tu zrobić?
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #twerk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4cf8816c849ff6cfff3682
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4