Wpis z mikrobloga

Nie - jak już to "w normalnym dla mnie".


@kimjajestem999: czyżbyś stosował relatywizm moralny? Toż to neo-marksistowski post modernizm. Nie wstyd ci?

Dla mnie np. normalny kraj to taki, w którym parady lgbtqwerty się nie odbywają, promocja tej ideologii jest zakazana, a "osoby niebinarne" są zamykane w pokojach bez klamek

Widzisz, ty wolisz Rosję, Białoruś, Ukrainę, a ja Wielką Brytanię, Danię i Norwegię. Ważne to mieć w ambicje i ideały xd
Nie - jak już to "w normalnym dla mnie". "Normalny" to pojęcie subiektywne i tyle. Dla mnie np. normalny kraj to taki, w którym parady lgbtqwerty się nie odbywają, promocja tej ideologii jest zakazana, a "osoby niebinarne" są zamykane w pokojach bez klamek ¯_(ツ)_/¯


@kimjajestem999: no to rosja jest dla ciebie państwem idealnym. na pewno chętnie cię przyjmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@svickova: Nice try, brainlecie, ale pudło po całości.
"Prokuratura przedstawiła mu zarzut, że 27 czerwca br. „wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami uszkodził samochód marki renault master, poprzez przecięcie opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania oraz pobrudzenie pojazdu farbą”."
"Zarzut obejmuje też stosowanie „przemocy wobec Łukasza K. w celu zmuszenia pokrzywdzonego do zaprzestania nagrywania przebiegu zdarzenia”."
Dodatkowo wstawiał na neta zdjęcia ukradzionych tablic rejestracyjnych, więc