Wpis z mikrobloga

Dostałem się na informatykę na #pk oraz na teleinformatykę na #agh i z 84pkt minimalnie zabrakło do infy na MiI, co w tej sytuacji będzie lepsze dla osoby chcącej zostać przyszłym programistą?
#uj

Co lepsze?

  • Teleinformatyka agh 59.6% (34)
  • Informatyka politechnika krakowska 40.4% (23)

Oddanych głosów: 57

  • 27
  • Odpowiedz
@xpantera: Właśnie, po co informatykowi fizyka, dlatego ja odradziłem OPowi teleinf bo tam jest, a na zwykłej z tym chill. A co do leśnych dziadków z fizyki, jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie, ja się cieszę bo trafiłem na bardzo wymagającą prowadzącą, chyba najbardziej wymagającą, ale mega dobrze uczącą, wyrozumiałą, i doceniajacą uczących się fizyki, i cóż zdałem, nawet na 5.0, da się ale mega dużo pracy, którą
  • Odpowiedz
@Qlien: Widzę że myślimy identycznie, symbioza myśli, no cóż my radzimy, chcemy doradzić jak najlepiej, a jak OP wybierze, to już jego decyzja, merytorycznie dobrze to uargumentowaliśmy.
  • Odpowiedz
@eme911mustang: nie przejmuj się tym tzw. "prestiżem" cokolwiek to znaczy. Jak pójdziesz do pierwszej pracy, to w każdej następnej już nawet nie spytają Cię gdzie studiowałeś. Będzie miało to zerowe znaczenie, bo będziesz miał doświadczenie. A po PK robotę tez znajdziesz... Wyobrażasz sobie sytuację, gdzie blisko 100% absolwentów nie może znaleźć pracy? Absurd. Po jakiejkolwiek Uczelni posadę znajdziesz jak będziesz kumaty i umiał w programowanie. A sporo osób również bez
  • Odpowiedz
@xpantera: Na WIET AGH, ja tu studiuję, dlatego to była też taka wypowiedź motywująca dla OPa, że jakby jednak to wybrał, to może trafić na spoko prowadzącą, lub na „dziadka”. Ale podobno na innych wydziałach są tylko dziadki więc i tak lepiej mieć szansę lepiej trafić niż jej nie mieć, mam na myśli w sumie fizykę i nie tylko, ludzie mówią że na WIMIR, są same dziadki na wszystkim.
  • Odpowiedz
@eme911mustang
Jeżeli telekomunikacja Cię nie interesuje to rzeczywiście lepszym wyborem będzie PK, bo na teleinformatyce będziesz musiał poświęcić mnóstwo czasu i nerwów na przedmioty nie potrzebne do programowania.
Najlepiej przejrzeć syllabus i porównać.
  • Odpowiedz