Wpis z mikrobloga

@nightrain: Myślę, że siły powietrzne USA mają to w dupie, że jakiś random ustawia sobie ich logo na fb. Co innego kiedy robi to typ znany na całą Polskę z tego, ze jest dzbanem i ustawia sobie partię, która tak bardzo próbuje być poważna xDD
  • Odpowiedz
@Mjj48003: pan Ivan wale w denko swoje pięć minut już miał i je przespał więc sięga po politykę licząc że ślepy blask sławy którą miał mu w tym dopomoże i zapewni jakąś małą ciepłą posadę. A mógł grać i śpiewać dalej :p
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mjj48003: najbardziej bawi jak smiejecie sie z Korwina i konfederacji a pozniej glosujecie na gowniane socjalistyczne partie ktore was dymaja od 1989 i dziwicie sie ze podatki rosna xD
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Na konfę głosują nieudacznicy, wannabe dzieciaki co wierzą w te korwinistyczne bzdury i myślą, że jak ich mokry sen o braku podatków się spełni to nagle będę mieć wielkie firmy i jeździć Bentleyami. Znam kilku ludzi, którzy głosują na lewicę i mają prężnie rozwinięte przedsiębiorstwa, zatrudniające po kilkadziesiąt ludzi, którym dobrze płacą. Jak słyszę o tych "byznesmenach" z konfy to zawsze mam przed oczami polskiego janusza i cwaniaka jakim
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: No bo jest niedobry. Powodem smutku jest u mnie, że ludzie głosują na PiS tylko i wyłącznie dla 500 plus i dlatego, że są bogobojnymi, prostymi ludźmi. Konfederatów to nawet nie jest mi żal bo jesteście tylko naiwnymi dziećmi. Wasze poglądy się jeszcze zmienią.
  • Odpowiedz
najbardziej bawi jak smiejecie sie z Korwina i konfederacji a pozniej glosujecie na gowniane socjalistyczne partie ktore was dymaja od 1989 i dziwicie sie ze podatki rosna xD


@Sam_w_domu: Bo to w większości niespełnione kuce, które albo nie potrafiły się przebić ze swoim "fejmem" w partii, albo obraziły się bo nie zatrudniono ich jak KORWiN dostał subwencję w 2015 r. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tego czasu poświęcają swoje życie na "walkę z Korwinem" i "mówieniem jak jest naprawdę w tej partii" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przegapili jednak powstanie Konfederacji, bo o niej nie wiedzą nic, a JKM jest już tylko jednym z kilkunastu liderów xDDD

Na konfę głosują nieudacznicy, wannabe dzieciaki co wierzą w te korwinistyczne bzdury i myślą, że jak ich mokry sen o braku podatków się spełni
  • Odpowiedz