Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale #carrioner ,,wzoruje sie" na tym typie czyli the1316killer.

Oczywiście zanim podpadł dla ReviewTechUSA (za co chyba bana dostal) to był film dedykowany o Zbyszku w którym ładnie go opieprzal, że dosłownie kradnie (nazwa filmu zawierała w naszym języku wyraz złodziej) jego content.

Jeśli macie wątpliwości to obczajcie ich zachowania w różnych filmikach. Lipa, że ten filmik raczej zniknął bo też sporo minut go wyjaśniał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Obu ,,panow" poznałem zanim cardio na wykopie zawital także to trochę stare dzieje.

#patostreamy #ciekawostki
BananowyKochanek - Nie wiem czy wiecie ale #carrioner ,,wzoruje sie" na tym typie czy...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prevetto: ja wlasnie przez ten sciek spialem dupe i obczajalem passy do swego konta na YT (pewnie nie logowalem sie bo na uczelnianym forum byly bezposrednie linki do YT wiec nie mialem potrzeby tam sie wbijac) bo mam tam chociaz wladze na tym co widze na glownej i sobie wrocilem na stare rejony. Za kazdym razem jak wejde nie zalogowany (a bo u znajomej) na YT to za leb sie
  • Odpowiedz