Wpis z mikrobloga

@mapache: 1800 w okresie letnim, od sierpnia do lutego opłaty co 2 lub 4 miesiące - ogrzewanie na poziomie 400-600. A, że rozliczenie raz w roku to kwestia dogadania się ;-)


@Ursus-maritimus: Oj tam, ja wynajmuje mieszkanie na parkowej. 46m2. Dwa pokoje przejściowe, kuchnia ala aneks, lazienka - brodzik i kibel. 600zł + 390czynsz + prąd co 2 miesiące + gaz co miesiąc. W okresie ciepłym jak teraz płace za
  • Odpowiedz
W zimę płace 200-300 zł miesięcznie za gaz( dwubiegowy boiler ) bo lubie ciepło i ustawiam termostat dwie godziny przed przyjściem żeby grzał. Niby luksus, technologia, ale niesmak pozostaje jak przychodzi rachunek ;P
  • Odpowiedz
@silentguy: To Ci się trafiło. Ja aktualnie wynajmuje na Pogodnie jakieś 70m3 trzy pokoje, 1500zł + gaz (ogrzewanie i kuchenka) i prąd co 2 miesiące. Niestety kamienica jest tak lodowata że zimą ogrzewanie wychodzi między 200-300zł, raz wykręciliśmy z 400zł, termostat mówi że trzyma wtedy 23 stopnie, ale chyba tylko na tej ścianie tyle jest xDDD
  • Odpowiedz
Nigdy nie przekroczyłem 1600zł z opłatami, ale jak pójdę do biedronki to czasami dla samego siebie wydam 200zł tak O. Kwestia tego, czego oczekujesz i za co chcesz zapłacić. Ja płacę za to, że mi nikt nad głową nie skacze oprócz tego, że podemną patologia mieszka ale temat idzie przegryźć. I jestem w lokacji śródmieście, mam dostęp do całego lewobrzeża ( szczecin ) a do prawobrzeża nawet nie myślę, żeby się wybrać
  • Odpowiedz
@Ursus-maritimus: U mnie troche gorzej, bo przez ostatnie 2 lata miałem pracę delegacyjną. Mieszkanie a'la hotel. Teraz sam myślę, żeby wynająć jakieś 100m-140m w centrum z możliwością podnajmu dla jakiejś osoby. Koszta nie są dużo większe, ale opłaty za ogrzewanie x2 tylko przez 5 miesięcy imo.
  • Odpowiedz
@Przegrywjusz: Na start, wynajmij sobie pokój jakiś za 800zł z wszystkimi opłatami. A później myśl o wynajmu mieszkania skoro szukasz opini na internecie od osób których nie znasz.
Ostatnio robiłem instalacje elektryczną dla inwestora który zrobił 80m2 poddasze w 6 pokoi, 2 kible i kuchnia w przedpokoju. ;-P
  • Odpowiedz
Gumieńce - 1400zł, za poddasze w bliźniaku lub w domku jednorodzinnym. W cenie masz rachunki, dostęp do centrum ok. 10-15m + Na pieszo przejdziesz 3-5minut.


@silentguy: To jest domek jednorodzinny czy bliźniak wkońcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz