Wpis z mikrobloga

Fakty sa takie, ze Borek przypomina mi mojego ojca xD. Moj ojciec tez obraza sie o kazdy zart o sobie i potrafi sie mocno zbulwersowac na jakas glupote xD.

Wspolczuje rodzine Borka. Przeciez ten gosc chodzi non stop z telefonem w lapie i czyta co tam anony z neta do niego piszą, do tego sie #!$%@? xD. A widac, ze typ jest cholerykiem, jak mlody Borek ma predyspozycje i checi do trollowania, a na razie boi sie tego robic, zeby ojciec nie wybuchal, to pewnie robi sobie codziennie anonimowe konto na tt i tam ojca #!$%@? xD.

Teraz to sam ojca normalnie trolluje i mnie to bawi, ale jak bylem maly to sie go balem, w sumie troche zazdroszcze malemu Borkowi, ze ma okazje ojca bezproblemowo w necie potrollowac xD.

GRAZYNA GOTUJ BIGOS ANON556 MOWI O TYM ZE JESTEM REZYMOWYM DZIENNIKARZEM. A mlody Amadeusz tam siedzi w pokoju i kisnie z zakompleksionego zgreda xD.

Mlody jak masz tu konto to mrugnij dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kanalsportowy
niezdiagnozowany - Fakty sa takie, ze Borek przypomina mi mojego ojca xD. Moj ojciec ...

źródło: comment_1598817615xLa9Qht1ZIWJqfb4zEK3tM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@wfd: oczywiscie xD. Ostatnio wyslalem ojcu mema. Tak mowiac po krotce dotyczyl tego, ze roznimy sie w pogladach politycznych, tlumaczylem mu trzy razy o co w nim chodzi, wreszcie machnalem reka to mi powiedzial, ze go nie szanuje i sie z niego smieje xD.
  • Odpowiedz