Wpis z mikrobloga

Jak dziewczyna po 2 spotkaniu nie wychodzi z inicjatywą, słabo odpisuje i nie ma czasu na spotkania mimo ze nie pracuje i wiekszosc czasu siedzi w domu, to raczej juz zwiazku ani nic z tego nie bedzie? Chociaz jak zapytalem czy zalezy jej na znajomosci to napisala ze jej zalezy. No i sam nie wiem. Blisko mieszkamy. Mi sie wydaje ze jak jakas dziewczyna jest mocno zainteresowana to znajdzie w ciagu dnia tą godzinkę zeby wyskoczyc pogadac. Mozliwe ze sie z kims innym jeszcze spotyka, a ja jestem tylko opcja co czesto w zwyczaju maja dziewczyny.
#przegryw #podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki #samotnosc
  • 19
  • Odpowiedz
@frytaa: znaczy wczoraj z wielkiej łaski chciala sie ze mna spotkac na godzine. A ja akurat nie mialem czasu i specjalnie za 15 min urwalem sie od znajomego zeby z nia wyjsc i napisalem jej ze jednak moge, to na ze juz nie moze bo teraz juz jest zajeta...
  • Odpowiedz
Jak dziewczyna po 2 spotkaniu nie wychodzi z inicjatywą, słabo odpisuje i nie ma czasu na spotkania mimo ze nie pracuje i wiekszosc czasu siedzi w domu, to raczej juz zwiazku ani nic z tego nie bedzie?


@ZeZycieMaSens: jak ona cię nie podrywa i nie zaprasza na pierwszą randke, to już wtedy możesz być pewny, że nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@ZeZycieMaSens: to przykra sytuacja, nie zazdroszczę. Ale uwierz mi że jak tak będzie u Ciebie to najlepiej zerwać kontakt, tym bardziej jak masz jakieś uczucia już do niej, bo z każdym kontaktem będzie się rozpalała od nowa nadzieja że może coś z tego będzie. Powodzenia mordo
  • Odpowiedz