Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Większość z was krytykuje tą galę i mam wrażenie, że tylko dlatego bo nie było na niej Pudziana czy innego Popka XD
Młodszy Rajewski - klasa, dawno nie widziałem w KSW lepszego strikera, niesamowite czucie dystansu, lekkość wyprowadzania ciosów i świetne uniki. Walka prowadzona pod jego dyktando i widać było, że bawił się w niej.
Koziorzębski - ładnie przystosował się do tego co się działo w walce, jak zauważył że kopnięcia w łydkę działają to dokonał destrukcji.
Starszy Rajewski - widać, jak rozwinął się zapaśniczo przy chłopakach, walka prowadzona mądrze, bez podpalania się i niepotrzebnych akcji.
Polityło - może nie najefektowniejsza walka, ale bardzo efektywna. Konsekwencją zbudował sobie przewagę i po prostu utrzymywał ją do końca.
Kazieczko - po nim chyba spodziewałem się więcej, chociaż wiedziałem że Caput nie będzie wcale ogórkiem do bicia. Generalnie TKO mu się należało. Kolejny jego pojedynek powinien już być o pas, natomiast kompletnie nie mam pojęcia z kim.
Kita - od początku dziwił mnie kurs w którym ogromnym faworytem był Longer i pomimo tego, że osobiście kibicowałem właśnie jemu to cieszy mnie zwycięstwo Kity. Pokazał ogrom doświadczenia i jest kolejną osobą która uwydatniła szklaną szczękę Andryszaka. Liczę na jego rewanż z Bedorfem.
Izu - tu akurat zaskoczenia nie było, można było się spodziewać że Izu nie rzuci się na przeciwnika od samego początku tylko będzie celował w 2/3 rundy. Śmieszne jest ocenianie go, że nic nie pokazał - miał się rzucić na gościa i próbować odgryźć mu głowę? Doskonale wiedział że jego przeciwnik nie będzie miał kondycji na walkę w pełnym wymiarze czasowym.
Gamer - styl nie porwał ale i takie walki są potrzebne żeby się rozwijać. Od początku do końca kontrolował walkę, nie było nawet chwili w której Marian prowadził i to charakteryzuje wielkich mistrzów. Mimo słabszej dyspozycji jest w stanie spokojnie zwyciężać. Marian pokazał się dobrze, ale po prostu nie miał argumentów na Gamera i nic dziwnego - do tej pory nikt nie miał.
#ksw #mma
  • 5
  • Odpowiedz
@s3_owner Marian przecież w stojce zdominował Gamera, o ile można to tak ująć. Gamer trafił go chociaż raz ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie walka wieczoru słaba, ale widać że gamer podszedł do niej taktycznie
  • Odpowiedz
@s3_owner: ja się cieszę że nie było Pudziana a tym bardziej ludzi pokroju Popka. Największy minus to walka tego Domingosa. Generalnie dużo działo się pod siatką i w klinczu. Dla ludzi którzy wolą oglądać stójkę rzeczywiście mogło wydawać się to nudne chociaż było sporo bitki jak np w pierwszej walce. Dla mnie gala taka średnia na jeża 5/10. A co do Gamrota to pisałem wcześniej: nie w tym rzecz że Ziółkowski
  • Odpowiedz
@timeofthe: nie no #!$%@? istnieją ludzie którzy lubią oglądać zapasy pod siatką? Trenuje parę lat mma, oglądam jeszcze dłużej, ale z takim stwierdzeniem się jeszcze nie spotkałem.
  • Odpowiedz