Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad przesiadką z lg g6 na iphone se 2020.
Ogólnie nie zależy mi na "szpanie" i tak pewnie będą plecki zasłaniające jabłko.
Potrzebuję telefonu który po
1. Będzie działał kilka lat sprawnie (nie jak lg które po roku już zaczęło zamulać, a po 2 latach korzystanie chociażby z neta czy robienie zdjęć to katorga)
2. Będzie miało dosyć dobry aparat główny
3. Będzie bezpieczne (dużo korzystam z bankowości, NFC itd)
4. Ładowanie indukcyjne

Na telefonie nie gram, nie oglądam filmów, nawet yt uruchamiam raz na pół roku.

Z tego co wyczytałem, do ww. zadań będzie ok.
Ale mam dodatkowe pytanie, czy telefony appla mają dobrą jakość podzespołów typu antena do 3/4g ?
W moim mieszkaniu zasięg jest straszny. Na moim telefonie ciągle albo 1 kreska albo ją całkiem gubi, wiem, że sąsiedzi mają podobnie. Czy te telefony raczej wyciągną coś więcej, czy spowodują jeszcze większy problem ?

#iphone
  • 11
  • Odpowiedz
@PanTokarz: Ja mam 11 Pro, mieszkam na skraju zasięgu i w poprzednim Xiaomi Mi8 często mialem problemy z jakością połączeń. Teraz juz tak raczej nie mam, przynajmniej rozmówcy juz sie nie skarżą.
  • Odpowiedz
@PanTokarz: jestem w analogicznej sytuacji, mam już dość swojego G6, jednak najlepiej by było się wstrzymać do premiery Iphone 12. Se2020 lepiej odpuścić wg mnie
  • Odpowiedz
@PanTokarz: planuję 12 mniejszy badź większy (wersje non pro) zobaczę jak to finalnie będzie wycenione. Większy będzie miał trochę większą baterię i bardzo podobny wymiarowo do G6. Nie patelnia i nie mały
  • Odpowiedz