Wpis z mikrobloga

  • 9
@ExitMan generalizujesz całe społeczeństwo i dzielisz na podstawie tego co kogo motywuje. Na każdego działa coś innego i nie ma to odzwierciedlenia w inteligencji.
  • Odpowiedz
@Morenk4: możesz przeciez kliknac opcje by nie proponowalo Ci jego filmikow xd ja tak mialem z tymi #!$%@? z WK czy jak sie to tam zwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morenk4: ludzie nadal nie ogarniają, że na youtube ludzie kreują pewne postacie? Dziwnym by było, gdyby gość określający się jako "DZIKI trener" robił filmiki, na których głosem gościa od Polimatów opowiada, że zdenerwował go żul pod marketem.

Czepianie się chłopa, że gra taką a nie inną rolę to jakby się czepiać Jamesa Rolfe (AVGN), że na swoim kanale ciągle krzyczy, klnie i rzuca przedmiotami a gościa z ElectroBoom, że ciągle
  • Odpowiedz
Hmmmm coś słabo go motywuje.


@dzieju41: Przecież napisałem

To co on robi działa na ludzi mało inteligentych, bo mam ziomka z problemami


Kolega jest bardzo spoko osobą, ale za inteligentnego go nie uważam, bo żyje dalej według bluepilla, gloryfikuje kobiety, ma zapędy białorycerskie, często stawia siebie niżej od innych. Ale Dziekiego Trenera ogląda na bieżąco, bo często stosuje porównania nawiązując do tego youtubera. Wpadanie co chwilę w te same problemy,
  • Odpowiedz