Wpis z mikrobloga

Ja już nie mogę słuchać tych wypowiedzi, dzisiaj znowu przeczytałem po hejtparku, że Smokowski napisał na twitterze, że kolacja będzie we wrześniu, że była pandemia, były wakacje, tylko był problem, że oni nie mogli się zebrać we czterech. No ludzie kochani, zebrać to się nie mogą w tym kraju ludzie, którzy są na emigracji, ojciec jeździ TIRem, matka jest w delegacji i trzeba z tego zebrać się całą rodziną. A nie mówmy o tym, że mają problem ze spotkaniem się mejweni którzy mieszkają w Warszawie, którzy spotykają się na grillu i razem pracują. Bo już naprawdę, już nie mogę słuchać tej grafomanii mikrofonu, tego, tego pieprzenia, tego #!$%@? za przeproszeniem...

#kanalsportowy
d.....t - Ja już nie mogę słuchać tych wypowiedzi, dzisiaj znowu przeczytałem po hejt...

źródło: comment_1598733241CYNcZncHfHYuxQvdiXkbZL.jpg

Pobierz
  • 11
@Jasiu780 sprawdź sobie ostatni hejtpark ze stanem i kowalem 1:01:45. Generalnie w grudniu gościu wylicytował kolację z mejwenami i do tego czasu nie udało się jej zorganizować. Zadzwonił facet który wygrywał i zaczął robic dymy na antenie a Stanowiski zamiast pokornie się kłaniać to powiedział jeszcze facetowi że nachalny jest. W międzyczasie mejweni spotykali się u staną w ogródka na grillu i libacje sobie uprawiali.
@Shatter: Koleś na aukcji zapłacił za kolacje z bucami 13 tys i #!$%@? pojadł bo mejweni chyba apetytu nie mają xD
@dukat: a swoją drogą kto by chiał z bufonami jeść...
Jeden będzie pod stołem #!$%@? dymy...
Drugi pod stołem pewnie foty knagi będzie robić
Trzeci opowiadać przy zadziornym cabernecie opowiadać i wyższości kina Bergmana nad Kieślowskim
Czwarty będzie #!$%@? legie i tasować się do messiego