Wpis z mikrobloga

W tym wpisie możecie polecać dobre ale mało popularne seriale.

Ja zacznę od The Killing (Dochodzenie). Serial z gatunku kryminal, dramat. Krótki opis z wiki:

Tematem serialu jest śledztwo dotyczące zamordowania Rosie Larsen, porwanej nastoletniej dziewczyny. Jej ciało zostaje odnalezione w jeziorze. Dochodzenie prowadzi detektyw z wydziału policji w Seattle, Sarah Linden, a jej partnerem jest Stephen Holder. W fabule serialu przedstawione są trzy wątki – detektywów, rodziny Rosie (Stana, Mitch Larsenów oraz ich dzieci), a także polityków (podejrzanym o zabicie dziewczyny jest radny Darren Richmond, ubiegający się o urząd burmistrza).


Serial jest pod dosyć podobny do The Sinner pod paroma względami ale ogólnie jest lepszy moim zdaniem, także jak lubicie takie klimaty to mocno polecam.

Jeśli znacie podobne, śmiało polecajcie.

Niestety zniknął z netflixa w uk jakiś czas temu, a czy jest na Polskim tego nie wiem.

#seriale #kryminalne #netflix
Pobierz rad00 - W tym wpisie możecie polecać dobre ale mało popularne seriale.

Ja zacznę od ...
źródło: comment_1598660439mX1oEO20hHipndQMJgHvuM.jpg
  • 31
@rad00: Australijski Wentworth. Dramat/kryminał o więzieniu dla kobiet. Jestem zdziwiona, że tak mało ludzi o nim słyszało, bo to jest soczyste złoto, tam zawsze się coś dzieje, ale jest też ze sobą spójne i całkiem realne (nie że wybuchy, rozboje ciągle). Niestety na żadnej platformie dostępnej w Polsce go nie ma.
@rad00: No czy ja wiem czy the Killing jest mało popularny... Ode mnie 2 rewelacyjne koreańskie seriale dostępne na netflixie: Misaeng: Incomplete Life i Signal. Dodatkowo jeśli ktoś gdzieś dorwie to przezabawny musical Galavant
@darjahn: Stwierdziłem tak iż ostatnio ktoś popularny na insta poprosił o polecenie kryminalnych seriali i z setek komentarzy kilka osób go poleciło, ktoś go siedzi grubiej w takich klimatach zapewne go zna :) dzięki za Twoje propozycje, nie znam wiec sprawdzę
@rodzer1223: wentworth to jest majstersztyk w czystej postacii. Trafiłem na niego przez przypadek bo szukałem Orange is new Black, ale zapomnialem tytułu i pomyliłem seriale. Jak się wciągnąłem to potrafiłem wstawać wcześniej przed robota i to ogladac, nawet moja matka czekała na mnie aż wrócę z roboty bo się też tak zafundowała xD. Ale z ta spójnością to nie przesadzaj. Zabijają naczelniczkę wiezienia i na 2 dzień oprócz jej męża każdy