Wpis z mikrobloga

@CorpseBide: siedzisz w UK? Myślałem, żeby przed wyjazdem kupić tutaj smartfona i laptopa, żeby tam nie zginąć, ale ciekawi mnie jak to potem z gwarancją jest i czy nie lepiej na miejscu kupić
  • Odpowiedz
@BlackDave: siedzę w UK. Zależy co chcesz kupić. Ja kupowałem tu cała swoją elektronikę i porównywałem w sklepach z Polski i w przeliczeniu było bardzo równo. Co innego to rynek wtórny. Dużo ludzi sprzedaje elektronikę w idealnym stanie albo wgl nową bo dostali i się pozbywają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackDave: są często promocje lepsze niż w pl. Ale prawda raka,że sprowadzane z chin czy Japonii ceny są porownywalne,; do zarobków uk wypada lepiej.

W uk są lepsze promocje, ale nie jest to regułą.
Plis kupowania w Polsce jest polska gwarancja
  • Odpowiedz
@BlackDave Gdy funt był po 6 zł w Polsce było sporo taniej, teraz różnie. Jak porównuję telewizory to OLED LG tu byl najtaniej 1050, w Polsce koło 4000. Ps4 jak drugie kupowałem tu było po 220 funtów, w Polsce 700zl (bo promocje komunijne).
  • Odpowiedz
@BlackDave: Jeśli produkt jest jakiś czas po premierze to ceny są porównywalne do Polski. Ale jak jest premiera produktu to w uk jest dużo taniej. No i do tego dochodzi róznica w gwarancji na produkty. W uk nigdy nie ma z tym problemu. Myślę, że jakość też może być gorsza w Polsce Nasz kraj niestety nadal jest jeszcze jest pod tym względem zacofany Abonament w uk na tel też jest
  • Odpowiedz