Wpis z mikrobloga

@Zly_CzlowiekXD: walczą o równouprawnienie w innym sensie (oprócz skrajności) - wydaje mi się że glownie walczą z poglądami januszy, czyli "chłop ma przynosić siano, baba ma sprzątać i wychowywać dziecko", "jak to tak bez bombelkow??" itp. - i w tym je akurat popieram, bo ten stary system krzywdzi również mężczyzn (i to konkretnie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zly_CzlowiekXD: kilka feministek nie reprezentuje całej płci żeńskiej. Ja nie walczę o żadne "równouprawnienie", w sumie to większość kobiet nie.
W związku z tym wnoszę, aby jednak nie niosły ławek.
  • Odpowiedz
@ierospap: nie wtrącając się i nie negować feminizmu po cichu wspieracie go, przez co oglądając tv wyglada za znaczna cześć kobiet jest za tym, a nie widać ruchu przeciwnego. Tak wiec dalej siedźcie cicho a potem miejcie pretensje ze każdy chłop zakłada ze jesteście feministkami terrorystami .
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: no ja mogę nosić ławki, bez problemu, korona z głowy nie spadnie :) dwie ręce dwie nogi mogę zawsze pomóc jeżeli mam możliwość
po prostu tylko mówię, że chłopcy są na ogół silniejsi i wyżsi i zrobią to lepiej i szybciej niż dziewczyny, i pewnie dlatego zwykle biorą właśnie ich
co nie oznacza że kobiety mają siedzieć i nic nie robić :) z tego tylko powodu ze mają cipę

ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zly_CzlowiekXD: czyli zgodnie z twoją logiką, każdy ruch powinien dzielić się na jego aktywnych zwolenników oraz przeciwników. Dlaczego? Jeżeli ktoś uczestniczy w kampanii na rzecz ruchu kobiet, można śmiało stwierdzić, że popiera dane postulaty. Ja i wiele innych nie uczestniczę, bo mam to w dupie i jest mi dobrze tak jak jest. Skąd więc wniosek, z że nie należąc do danego ruchu jednocześnie go popieram?

Jaką telewizję oglądasz i jaka informacja
  • Odpowiedz
@ierospap: feminizm daje wam wygody za darmo, więc wy siedzicie cicho, bo macie zysk. I dużo chłopów zakłada że jesteście feministkami, i to nawet wprost nie powiedzą, ba, same często się z tym nie kryjecie. Ty może nie jesteś feministką, ale twoje koleżanki mogą być już najbardziej. Tak jak mówię, normalne kobiety widząc zysk mają w nosie się angażować sprzeciwić im w tym, pozwalając im głośniejszym koleżankom robić nam piekło. Facetów
  • Odpowiedz
@bgrzegorz: hmm może w taki, że piętnuje każdy, nawet najmniejszy odbieg od "ich" chorego archetypu? Np. Zainteresowania, styl, wygląd, pracę, usposobienie, charakter i mógłbym wymieniać w nieskończoność, analityki podstawowej uczą już w gimbazie xD

Ja na szczęście, przez to że mam konkretne powodzenie u kobiet (chadlite here) mogę srac na to z góry, ewentualnie powiedzieć "#!$%@? mi palę" jak jakiś boomero-zjeb zaczyna dziwne gadki, niestety nie każdy ma to szczęście..
  • Odpowiedz
@bgrzegorz: pozatym dlaczego ktoś lub coś ma przymuszać drugą osobę by nie żyła tak jak chce lecz jak "ktoś" chce, tylko z tego faktu że zamiast cyckow ma #!$%@?, lub zamiast #!$%@? ma cycki - przecież to jest niedorzeczne, nie jesteśmy już jaskiniowcami..
  • Odpowiedz
@youngpablo: piszesz, że nie jesteśmy jaskiniowcami, a jak laski tłumaczą się dlaczego lecą na kase, to "bo taki instynkt, bo ona chce założyć rodzine"

dziwne, że dzietność tak spada, skoro one takie rodzinne
  • Odpowiedz
@bgrzegorz: Ale czy ja to pochwalam? I laski lecą głównie na wygląd i pozycje w grupie

Pozatym to co innego, instynktów nigdy się nie pozbędziemy, ale chore archetypy i prześladowanie tych co od nich odstępują (obojętnie czy to chopy czy baby) możemy raz na zawsze posłać na śmietnik historii
  • Odpowiedz