Wpis z mikrobloga

Czy materace co są na allegro za 300-400 stówy (obecnie przecenione z 1200)
Są warte uwagi?
Kupiłbym metalowa ramę za 2 stówy i miałbym spoko łóżko.

Bo od dziecka zawsze spałem na tych rozkładanych wersalkach, i chciałbym móc jakoś lepiej spać

#pytanie #meble #dom #sypialnia #lozko
  • 21
@Medyc: za 300-400 nie warte.
Dobre sa od 700 (140)
Celuj w takie powyzej 20cm grubosci i same pianki/kokosy/"lateksy", zadnych sprezyn to bedziesz zadowolony.
Lozko metalowe za 200 jest dobre jezeli zwmocnisz rame na patencie po srodku, jak przedzwonisz do nich to Ci powiedza jak. Trzeba jedna metalowa podkladke dac ( z kawalka metalu z czegos innego) i przewiercic, przykrecic.
Inna sprawa to ze bedziesz potrzebowal sensownego stelazu.
Najlepiej odpusc, bo
@Medyc: ale serio imo poszukaj czegos takiego
https://www.olx.pl/oferta/lozko-drewniane-brw-fantazja-160-x-200-materac-CID628-IDGcHbI.html#bf57af1db9

najwiekszym plusem jest to ze mozesz sie polozyc na takim zestawie.
Tutaj owszem masz gowniany stelarz i materac, ale to dopiero polowa Twojego budzetu (czesc srodkow pewnie pochlonie tez transport). Materac jak nie podejdzie to zmienisz, stelarz tez ogarniesz kiedys. Lozko nawet fajnie wyglada
@InterferonAlfa_STG: ogranicza mnie miejsce ;( mam jakieś 130cm szerokości pokoju na łóżko.
ewentualnie mogę przesunąć biurko i zrobić jakieś 20cm więcej.

mówisz że fajny zestaw, a potem że materac w sumie słaby i stelarz też xD
dla samej ramy nie będę tego kupował. Mogę sobie nawet z palet zrobić, będzie taniej.
Chodzi mi głównie o materac.
@Medyc: no domyslam sie ze z losowego miasta male szanse, ze transport Ci podejdzie.
Teraz w nowym mieszkaniu mam 100% pianke HR czyli taki jak ten i jest spoko.
Moj romans z materacami zaczal sie od nocy u pewnej gazdziny co jej szwagier mial fabryke materacy.
Wlasnie pianka HR 100%, tanie i wygodne.

Reki sobie nie dam uciac, ale w takim budzecie nie znajdziesz nic lepszego.