Wpis z mikrobloga

@mikolach: Torrent? Fuj, chyba z 5 lat nie korzystalem:) W dobie rapidsharow itp.:)?

Zalaczam sciaganie pliku i wlaczam od razu ogladanie, serial zazwyczaj idzie ok 20 minut, wiec moge od razu ogladac, nie bedzie buforowania:)

A czekac? Jasne, mozna tez na DVD poczekac, az wydadza, albo na wersje 3d za 15 lat:) Ale po co.
@miki4ever: :)

mniejsza z tym jak ściągnąć, chociaż ja zwykle odpalam torenta i idę zrobić śniadanie, wracam i jest ;]

Nie porównuj czekania kilku h do czekania 15lat, stream ładnie wyglądał nie będzie :)

@sens: true, ostatnie dwa sezony oglądam z przyzwyczajenia. Ten będzie ostatni, więc już wypada dokończyć
@mikolach: Ja zazwyczaj przed praca wstaje sobie ok. 6:30 zalaczam sciaganie i ogladam tak do 7:20. Jak cos ogladam z przyzwyczajenia to potrafie 40 minuowy serial w 25-30 minut zobaczyc. Jak cos ogladam z przyjemnoscia to czekam do weekendu albo do wieczora. Np. LOSTem sie delektowalem, skupuje sobie teraz kolejne sezony i sie dalej delektuje:)
@mikolach: scenowe wersje wychodzą kilka minut po zakończeniu emisji serialu, więc nie ma czekania kilka h, a tylko tyle ile trwa serial. A i tak lepiej poczekać na WEB0Dl tutaj to już jest kilka h ;p
@miki4ever: I po co tracić czas na jakiś serial którego nawet w połowie nie oglądasz? To już jest bez sensu. Chociaż jak ktoś lubi tasiemce po naście sezonów to może faktycznie tam nie ma co oglądać. Ja zawsze oglądam całe seriale i w skupieniu, a jak coś jest nie wartę skupienia to po prostu przestaje oglądać... Nie żal Ci tych 25-30 minut jak i tak serial jest tego nie warty? Bo
@miki4ever: LOST było epickie, aż chyba sobie przypomnę całość jeszcze raz. Właśnie teraz jak nowe sezony wystartowały muszę sobie ogarnąć co kiedy wychodzi, a kilka tych seriali jest.

btw czym się zajmujesz, jeśli mogę zapytać?